SKU
1000000320

Kron Xc 100 24 Jant V Fren Lady

Hem erkekler hem de kadınlar için güzel bisikletler üreten Kron, Kron XC 100 - 24\' MTB LADY - 21 Vites - V-Fren modeli ile bayanlara hitap etmektedir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Xc 100 24 Jant V Fren Lady
Marka
Kron
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
24''
Kadro
Alüminyum
Maşa
Mozo M20
Vites Kolu
Shimano Tourney ST-EF41
Sele
Kron

Hem erkekler hem de kadınlar için güzel bisikletler üreten Kron, Kron XC 100 - 24' MTB LADY  - 21 Vites - V-Fren modeli ile bayanlara hitap etmektedir. Bu model, bisiklet sürmekten çok büyük bir keyif alan bayanların, tam da istedikleri özelliklere sahiptir. Kadın anatomisine uygun olan ürün, şık görünümü ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Özellikleri

  • Kadınların kullanımı için uygun olan bu şık bisiklet, 21 vitese sahiptir.
  • Dağ bisikleti sınıfında bulunmaktadır.
  • Sele, Kron imzasını taşımaktadır.
  • Maşa bölümünde kullanılmış olan marka mozo’dur. Markanın M20 serisinde karar kılınmıştır.
  • Gidon boğazı ve gidon bölümünde öne çıkan marka zozo olarak bilinmektedir.
  • Fren sisteminde V-Fren özelliği ile güçlü bir durdurma mekanizması oluşturulmuştur. Frenin markası ise Alloy’dur.
  • Kadro ölçülerine baktığımız zaman 15 ince 17 inç boyutları karşımıza çıkmaktadır.
  • Kadronun modeli ise 6061 pg’dir. Alüminyumdan çok kaliteli olarak üretilmiştir.

Vites Özellikleri

Firmanın çok ilgi çekici modellerinden birisi olan XC 100 - 26' MTB LADY  - 21 Vites - V-Fren, vitesleri ile de büyük rahatlık sağlamaktadır. Çok hızlı vites geçişlerine sahip olan üründe, shimano markasının sorun çıkarmayan ve oldukça kullanışlı modelleri tercih edilmiştir. Bu noktada vites kolundan bahsetmek gerekiyor. Vites kolu Shimano’ya ait olan Tourney serisi üzerinden dizayn edilmiştir. Bu serinin numarası ise ST EF41’dir. Arka vites ile ön vitesin serileri birbirinden farklıdır. Arkadaki vites aksamı için RD TY 300 kullanılmış ve bisiklete monte edilmiştir. Ön viteslerde ise FD TY 300 dikkat çekici modeldir.

Diğer Özellikleri

Bisikletin yol tutuşu son derece iyidir. Jantlarda alüminyum alaşım göze çarpar. Sele modeli Kron markasınındır. Frenlerde V fren seçiminin oldukça iyi bir seçim olduğunu anlamaktayız. Aynakol bölümünü tasarlayan firma ise Zozodur. Dağ bisikletleri içinde kadınların severek kullanacağı bu model, bu özellikleri sayesinde avantaj sağlamaktadır. Bisikletin parçaları uyum içerisinde olabilmesi için genellikle aynı markalardan seçilmiştir. Böylelikle ortaya çıkan ürün, beklentileri karşılayan bir bisiklet haline gelmiştir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Xc 100 24 Jant V Fren Lady
Değerlendirmeniz
To Top