SKU
1000000202

Kron Xc 100 26 Jant Mekanik Disk Fren Lady

Kron XC 100 - 26\' MTB LADY - 21 Vites - M. Disk adındaki bisiklet, sadece kadınlara özel olarak, onların yapısı göz önünde bulundurularak üretilmiştir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Xc 100 26 Jant Mekanik Disk Fren Lady
Marka
Kron
Fren Tipi
Mekanik Disk Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro
Alüminyum
Maşa
Mozo M20
Ön Vites
Shimano Tourney FD-TY300
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Vites Kolu
Shimano Tourney ST-EF41
Sele
Kron

Kadınların bisiklet sürmesi, onlar için yeni modellerin tasarlanmasını sağlamıştır. Bundan dolayı Kron XC 100 - 26' MTB LADY - 21 Vites - M. Disk adındaki bisiklet, sadece kadınlara özel olarak, onların yapısı göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Firmanın bu modeli, kadınlar arasında çok büyük bir ilgi görmüştür. Bundan dolayı bisikletin satışlarında büyük bir artış yaşanmıştır.

Özellikleri

  • Ürünün jant bölümü, dayanıklı bir malzeme olarak da tabir edilen alüminyumdan üretilmiştir. Bunun yanı sıra çift kat olması, uzun seneler boyunca bisikletin arıza çıkarmasını engellemektedir.
  • Bisikletin selesi kron markadır.
  • Frenler için M.disk sistemi tercih edilmiştir.
  • Maşa kısmında Mozo markasının üretmiş olduğu M20 serisinden faydalanılmıştır.
  • Kadro seçimini başarılı bir şekilde yapan firma, alüminyum olan pg 6061 modelini tercih etmiştir.
  • Bisikletin ruble kısmında shimano firmasının kaliteli bir ürünü yer almaktadır.
  • Gidon boğazı Zozo markasına aittir.
  • Gidon bölümünde de yine Zozo tercih edilmiştir.
  • Orta göbekte ise Neco dikkat çekici isim olmaktadır.
  • Bisikletin 21 vitesi vardır.

Vites Özellikleri

En kaliteli bisikletlerde kullanılan Shimano, bu bisiklette de kendisini göstermektedir. Vites sistemi tamamen bu markanın üzerine kurulmuştur. Bunun yanı sıra vites kolu için de aynı şeyleri söylemek mümkündür. XC 100 - 26' MTB LADY - 21 Vites - M. Disk ön vitesi Tourney modelinden seçilmiştir. Bu modelin FD – TY300 serisinde karar kılınmıştır. Arka vites aksamında, uyumu yakalayabilmek adına yine shimano markası dikkat çekmektedir. Ancak serisi farklıdır. RD – TY 300 tercih edilmiş ve bölüme göre vites seçimi yapılmıştır. Vites kolunun serisi ve modeli ise ST-EF41 olarak gözlerden kaçmaz.

Diğer Özellikler

Kendi ürünlerini genellikle sele bölümünde kullanan Kron markası, bu ürün için de aynı yola başvurmuştur. Bisikletin selesi Kron olarak dikkat çekmektedir. Bu sele, konforlu ve güvenli yolculuklar için son derece idealdir. Ürünün birçok bölümü, kadınların yapısına uygun olarak ayarlanabilir özelliktedir. Bundan dolayı işlevsel ve tercihe göre bir ürün olarak ilgi görmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Xc 100 26 Jant Mekanik Disk Fren Lady
Değerlendirmeniz
To Top