SKU
1000000207

Kron Xc 150 26 Jant Hidrolik Disk Fren

Değerlendirme:
100%
Her yıl tasarımlarına daha farklı modeller ekleyen Kron, son olarak Kron XC 150 - 26\' MTB - 24 Vites - H. Disk modelini, müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Xc 150 26 Jant Hidrolik Disk Fren
Marka
Kron
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro
Double Butted Aluminyum
Maşa
Mozo M35 MLO
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TZ30
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX800
Vites Kolu
Shimano SL-M310
Sele
Kron

Her yıl tasarımlarına daha farklı modeller ekleyen Kron, son olarak Kron XC 150 - 26' MTB  - 24 Vites - H. Disk modelini, müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Türk şirketi olarak kısa sürede çok büyük bir başarı elde eden firma, bu modelinde en iyi malzemeleri kullanarak son derece üstün bir bisiklet tasarlamayı bilmiştir. Bisikletin, oldukça iyi olmasının yanı sıra, görselliğinin de şık olması dikkat çekici bir ayrıntıdır.

Özellikleri

  • Bisiklet H disk fren özelliği ile çok başarılı bir fren sistemine sahip olmuştur. Fren markası olarak Alloy tercih edilmiştir.
  • 24 viteslidir ve erkeklerin kullanabilmesi için özel bir biçimde tasarlanmıştır.
  • Dağ bisikleti formatında olup, her yere rahatlıkla kullanılabilir.
  • Sele seçiminde dikkat çekici olan firmanın özel koltuğu tercih edilmiştir.
  • Jantlar çift katlıdır. Bunun yanı sıra alüminyum malzemeden yapılmıştır.
  • Gidon bölümünde ise dünyaca ünlü markalardan birisi olan Zozo firması karşımıza çıkarken, gidon borusunda da aynı markanın ürünü kullanılmıştır.
  • Haznede alüminyum malzemenin olması hafiflik sağlar. Bu şekilde bisiklet çok daha hızlı hareket edebilmektedir.
  • Rublede, MF M60 serisi kullanılmıştır. 8’li olan malzeme dikkat çekici özelliği ile bilinmektedir.
  • Kadro ölçülerinde 16 ve 18 inç boyutları kullanılırken, kadro malzemesi ise alüminyumdur. Kadro, double butted formatındadır.

Vites Özellikleri

XC 150 - 26' MTB  - 24 Vites - H. Disk modelinin her bölümünde olduğu gibi vites bölümünde de önemli markalar dikkat çekmektedir. Bu noktada viteslerin markası Shimanodur. Tourney serisi hem ön hem de arka viteste karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra vites kolu olarak kullanılan marka da yine Shimanodur.

Diğer Özellikleri

Kron marka bisiklette birkaç farklı markanın karması dikkat çeker. Özellikle Shimano ve zozo adı ile bilinen şirketlerin katkısı oldukça büyüktür. Sele ise son derece ergonomik olmakla beraber, çok rahattır. Güzel günlerde bisiklet gezintisine çıkmak isteyenler için bu ürün oldukça idealdir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Xc 150 26 Jant Hidrolik Disk Fren
Değerlendirmeniz
To Top