SKU
999999961

Kron Xc 150 26 Jant V Fren

Kron XC 150 26" V Fren modeli hız ve rahatlık konusunda kullanıcı memnuniyetini üst seviyede tutan ürünlerdendir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Xc 150 26 Jant V Fren
Marka
Kron
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro
Alüminyum
Vites Kolu
Shimano FC-TY301

Kron dağ bisikleti konusunda oldukça yetkin modeller üreten markalardan bir tanesidir. Kron markasının bisikletleri oldukça hafif bir yapıda olduğu için hız kazanmanız ve bisiklete hükmetmeniz de oldukça kolay olmaktadır. Kron XC 150 26" MTB VB modeli de erkekler için oldukça uygun yapıdadır. Fiyat bakımından da normal bir seviyede olduğu için erişim sağlama konusunda da sıkıntı çekmeyeceğiniz eklenmesi gereken detaylardan bir tanesidir.

Kron XC 150 26" MTB VB Özellikleri

XC 150 26" MTB VB modelinin bisikletçiler tarafından bu kadar çok tercih edilmesinin arkasında şu teknik özellikler yatmaktadır;

  • 26 jantlı olan bu bisiklette hız kazanmanız oldukça kolay olacaktır. Bunun yanı sıra sarsıntılara da dayanıklı bir yapı ortaya çıkarılmıştır. Özellikle dağ koşullarında su gibi dış etkenler janta gelse bile paslanma gibi bir durum asla oraya çıkmamaktadır.
  • Mat gri, mavi ve siyah renkler üzerinden bu bisiklet siparişinizi verebilirsiniz. Ölçü olarak ise Medium mevcuttur.
  • Pedalların yapısı da ergonomik olarak tasarlanmıştır. Aşırı güç kullanıldığında bile kişilerin ayak yapısını bozması söz konusu değildir.
  • Fren sistemi oldukça kapsamlı testlerden geçirilmiştir. Herhangi bir güvenlik sorunu olmadığı anlaşıldığı zaman kişilerin kullanımına sunulmaktadır.

Kron markasının dışında yanı teknik özelliklere sahip olan farklı bir markadan bu niteliklere sahip bisiklet aldığınız zaman fiyatların ne denli yüksek olduğunu görebilirsiniz.

Kullanıcı Memnuniyeti

Bu bisikleti satın almak için KRN17-106 kodu ile sipariş vermeniz gerekmektedir. Bisikleti satın alırken diğer güvenlik teçhizatını da satın alırsanız çok daha verimli bir şekilde sürüş keyfini elde edebilirsiniz. Beraber sipariş verildiği zaman daha uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz. Kron XC 150 26" MTB VB modeli hız ve rahatlık konusunda kullanıcı memnuniyetini üst seviyede tutan ürünlerdendir.

Kullanıcıların memnuniyetini üst noktaya çıkaran kriterlerin başında dayanıklılığı ve hafif yapısı gelmektedir. Diğer dağ bisikletlerinde dengenin sürdürülmesi için daha ağır aksamlar kullanılmaktadır. Kron bu konuda sürüş zevkine negatif bir etkide bulunmamak için ek önlemler almaktadır. Pedaldan tutun sepet yapısına kadar her bir parça özenli bir tasarımın ürünüdür.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Xc 150 26 Jant V Fren
Değerlendirmeniz
To Top