SKU
PRBA0007

Çanta Saddlebag Maxi Strap Black Strap System

Shimano PRO Saddlebag Maxi Strap Black Strap System profesyonel bisiklet sürücülerinin memnuniyeti için profesyonelce hazırlanmış bir sele çantasıdır.
Özel Fiyat 137,00 ₺ Normal fiyat 163,01 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Çanta Saddlebag Maxi Strap Black Strap System
Marka
Pro

Bisiklet sele çantaları, bisiklet ile ulaşım sağlayan insanlar için oldukça önemlidir. Araba, motorsiklet gibi araçlardan farklı olarak bisikletlerde genel olarak eşyalarınızı koyabileceğiniz bagaj gibi bir bölüm bulunmaz. Bu yüzden bisiklet sürücüleri seyahatleri esnasında yanlarında sele çantası bulundururlar.

Shimano markası farklı büyüklüklerde sele çantalarını üretmekte ve sizlerin beğenisine sunmaktadır. Bisikleti ile genellikle uzun yolları tercih edenler ve fazla eşya gereksinimi duyanlar büyük sele çantalarını tercih ederken küçük sele çantalarını ise genellikle kısa mesafe bisiklet sürücüleri anahtar, su şişesi cep telefonu gibi eşyalarını taşımak için tercih etmektedir.

Shimano PRO Saddlebag Maxi Strap Black Strap System Özellikleri

Shimano PRO Saddlebag Maxi Strap Black Strap System profesyonel bisiklet sürücülerinin memnuniyeti için profesyonelce hazırlanmış bir sele çantasıdır. Ürünün birçok özelliğinden temel olanları sıralayacak olursak:

  • Kolay kullanılabilir ve ergonomik bir yapıya sahiptir.
  • Bisiklet tamiratı için gerekli eşyaları taşıyabilirsiniz.
  • Markanın logosu çanta üzerine muazzam bir güzellikte işlenmiştir.
  • Maxi boydur. Boyutları 27 * 14 * 11 cm olarak belirtilmiştir.

Ürünü sık sık takip etmeli ve özellikle indirime girdiğinde kaçırmamalısınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Çanta Saddlebag Maxi Strap Black Strap System
Değerlendirmeniz
To Top