SKU
MAIB67705900

Maxxis İç Lastik Freeride 26 X2.20 2.50 Sv Araba Sibop

Maxxis İç Lastik 26 X2.20 2.50 Sv Araba Sibop model ürünü inceleyerek, kaliteli ve konforlu bir yolculuk için tercih edebilirsiniz.
Özel Fiyat 64,81 ₺ Normal fiyat 72,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Maxxis İç Lastik Freeride 26 X2.20 2.50 Sv Araba Sibop
Marka
Maxxis

Bisiklet kullanım alanları ulaşım ya da spordur. Uzun yolculuklarda kullananlar için özel üretilen bisikletler bulunmaktadır. Bu bisikletler normallerine göre zorlu arazi şartlarına daha uyumludur. Hem yol hem de dağ bisikletler için kaliteli lastikler üreten Maxxis, her kullanıcı tarafından güvenerek satın alınmaktadır.

Değişik arazilerde kullanacağınız bisikletlerin lastikleri de araziye uygun olacak şekilde daha dişli üretilir. Ayrıca bisiklet iç lastiklerinde de değişik sibop tipleri mevcuttur. Sibopların seçimi ve uygulaması, jant çemberinde bulunan sibobun delik çapına bağlıdır. Uygun olarak araba ya da iğne uçlu olanları tercih edebilirsiniz. Maxxis İç Lastik 26 X2.20 2.50 Sv Araba Sibop model ürünü inceleyerek, kaliteli ve konforlu bir yolculuk için tercih edebilirsiniz.

Maxxis İç Lastik Özellikleri:

·         26 inç jantlara uyumlu olarak üretilmektedir.

·         Sibop modeli kalın uçlu araba sibobudur.

·         İç lastiğin duvar kalınlığı 0.9 mm olarak üretilmiştir.

·         Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Böylelikle delinmeye karşı en iyi derecede direnç sağlar.

·         İç lastiğin maksimum basıncı 15 bardır.

·         Yol tutuşlarında çok iyi hava geçirmezlik sağlar.

Sitemizde çeşitlerini bulabileceğiniz ürün güvenli ödeme seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Maxxis İç Lastik Freeride 26 X2.20 2.50 Sv Araba Sibop
Değerlendirmeniz
To Top