SKU
MAIB75102000

Maxxis İç Lastik Freeride 27,5 X2.20/2.50 Fv İğne Sibop

İç lastik 27,5 x2.20/2.50 fv iğne sibop ürünümüz her zorlu arazi yapısında güvenli bir sürüş yapmanız için özel olarak tasarlanmıştır.
Özel Fiyat 64,81 ₺ Normal fiyat 72,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Maxxis İç Lastik Freeride 27,5 X2.20/2.50 Fv İğne Sibop
Marka
Maxxis

Dağ bisikletleri, şehir ve yol bisikletlerinin gideceği her yola gider ve aynı zamanda geniş ve kalın tekerlek tasarımıyla çukur, tümsek ve her türlü araziye karşı dayanaklıdır. Toprak yolda sürüş yapmak istiyorsanız dağ bisikletçiliği keyifli ama bir o kadar da yorucu ve tehlikeli bir spor olabilir. Bunun için yola çıkmadan önce bisikletini gözden geçirmeli; fren, yağ, lastiğin havası ve jant ayarları kontrol edilmelidir. Bir de dağ bisikletçiliği yapanların göz önünde bulundurması gereken diğer önemli husus da kask, dizlik, dirseklik, eldiven gibi ekipmanların kullanımıdır.

Dağ bisikletçiliğinde, rahat hareket edilmek için zemin tutuşu özel olarak tasarlanmış hafif, kalın ve dişli tekerlekler kullanılır. İç tekerlek de bir o kadar kaliteli olmalıdır:

İç Lastik 27,5 X2.20/2.50 Fv İğne Sibop Özellikleri;

  • Patlaktan korunma özelliği bulunmaktadır.
  • Zor yollar ve uzun yollar için tasarlanmıştır.
  • Kanallı yapısı sayesinde maximum tutunma sağlar.

İç lastik 27,5 x2.20/2.50 fv iğne sibop ürünümüz her zorlu arazi yapısında güvenli bir sürüş yapmanız için özel olarak tasarlanmıştır. Sitemizden Maxxis ürünlerini kategorisinden bulabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Maxxis İç Lastik Freeride 27,5 X2.20/2.50 Fv İğne Sibop
Değerlendirmeniz
To Top