SKU
MAIB75105100

Maxxis İç Lastik Freeride 27,5 X2.20/2.50 Sv Araba Sibop

İç Lastik 27,5 X2.20/2.50 Sv Araba Sibop ürünümüz güvenli sürüş yaşatmak için tasarlanmıştır.
Özel Fiyat 69,03 ₺ Normal fiyat 76,70 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Maxxis İç Lastik Freeride 27,5 X2.20/2.50 Sv Araba Sibop
Marka
Maxxis

Bisikletinizi düzenli olarak temizlemeniz uzun ömürlü olması açısından önem taşır. Bisikleti yıkayacak genişlikte bir yeriniz varsa hortumdan püskürtme şeklinde üzerindeki artıkları alabilirsiniz daha sonra kurumuş çamurlar yumuşayacaktır. Bunu yapmadan önce aksesuarlarınızı sökün. Yumuşak bir bezle kadronuzun her tarafını silin. Eğer kadrodaki çamurlar kuruyken bunu yaparsanız kadro çizilebilir. Ardından süngerle bisikletin tamamını temizleyebilirsiniz. Genellikle toz biriken yerler; jantlar, jant telleri, sele gibi yerlerdir. Daha sonra kurulama işlemini havlu yardımıyla yapabilirsiniz. Lastikler temizlik ve bakımın en önemli olduğu parçalardır. Düzenli olarak kontrol edilmelidir. Kaliteli bir lastik seçimi yapmak için Maxxis ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

İç Lastik 27,5 X2.20/2.50 Sv Araba Sibop Özellikleri;

  • Dayanıklı malzemeden üretilmiştir.
  • Uzun süreli kullanım olanağı sağlamaktadır.
  • Ekonomik bir olduğu için bütçenizi yormaz.
  • Yüksek performansı sağlar.

İç Lastik 27,5 X2.20/2.50 Sv Araba Sibop ürünümüz güvenli sürüş yaşatmak için tasarlanmıştır. Sağlam ve dayanaklı malzemeden üretilen MAXXİS marka bu ürün ile hız ve performans açısından en yükseklere çıkabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun en iyi seçimi yapmak için ürünlerimizi daha detaylı inceleyebilirsiniz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Maxxis İç Lastik Freeride 27,5 X2.20/2.50 Sv Araba Sibop
Değerlendirmeniz
To Top