SKU
MAIB96826100

Maxxis İç Lastik Welter Weight 29 X1.90/2.35 Sv Araba Sibop

İç lastik 29 x1.90/2.35 sv araba sibop ürünümüzü güvenli bir sürüş gerçekleştirmek istiyorsanız muhakkak tercih etmelisiniz.
Özel Fiyat 35,11 ₺ Normal fiyat 39,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Maxxis İç Lastik Welter Weight 29 X1.90/2.35 Sv Araba Sibop
Marka
Maxxis

Bisiklete binmenin faydalarından biri de fazla kilo kaybetmenize yardımcı olmasıdır. Her gün motorlu taşıtlar kullanmak yerine bisiklet tercih ederek hızlı bir şekilde kilo kaybedip yağ yakabilirsiniz. Bisiklet kullanmak aynı zamanda metabolizmayı hızlandırır. Bisiklete binerek kalp sağlığınızı da koruyabilirsimiz. Düzenli bisiklet sürmek, kalbinizi de güçlendiren bir aktivitedir. Her gün en az yarım saat bisiklete binerek kalp, damar ve solunum sisteminize de fayda sağlamış olursunuz. Depresyon gibi ruhsal problemlere de iyi gelen bisiklet aynı zamanda nefes alışverişlerinizi de düzenleyerek tansiyonunuzu kontrol altına alabilirsiniz. Tekerlek lastiklerinin görev yapması için gereken olmazsa olmaz bir parçadır. Sibop tekerleğe hava vermek için kullanılan bir mekanizmadır.

İç Lastik 29 X1.90/2.35 Sv Araba Sibop Özellikleri;

  • Son kalite malzemeden üretilmiştir.Uzun süreli sorunsuz kullanım için tasarlanmıştır.
  • Kaliteli malzemeden üretilmiş olup uzun süre kullanılabilir.
  • Ürünümüz son derece ekonomiktir.

Maxxis markasının birbirinden kaliteli ürünlerini kullanarak yol keyfinizi artırabilirsiniz. İç lastik 29 x1.90/2.35 sv araba sibop  ürünümüzü güvenli bir sürüş gerçekleştirmek istiyorsanız muhakkak tercih etmelisiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Maxxis İç Lastik Welter Weight 29 X1.90/2.35 Sv Araba Sibop
Değerlendirmeniz
To Top