SKU
PR320775

Pro Micro CO2 inflator Gümüş-Siyah

Basınç değişikliğini, yanınızda taşıyabileceğiniz Shimano PRO Pump Micro CO2 Inflator Silver/Black model ürünle kolayca sağlayabilirsiniz.
Özel Fiyat 95,40 ₺ Normal fiyat 106,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Pro Micro CO2 inflator Gümüş-Siyah
Marka
Pro

Genel ulaşım dışında çok fazla kullanılmayan bisikletler, uzun süre beklediklerinde bakıma ihtiyaç duyarlar. Bisikleti tekrar kullanmadan önce fren kolları, vitesleri, lastiklerin yeterli basınca sahip olup olmadıkları mutlaka kontrol edilmelidir. Bisiklet aksesuarları alanında kaliteli üretim yapan Shimano, birçok bisiklet kullanıcısı tarafından da tercih edilmektedir. Bisikletinizde kullanacağınız bu ürünlerle, güvenli bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.

Farklı arazilere uygun olarak kullanılan lastiklerin, yine farklı basınçlara ihtiyaçları vardır. Örneğin; asfaltta kullanılacak olan lastiğin sert olması gerekirken, araziye uyumlu bir lastiğin engebeli yollardan etkilenmemesi için daha yumuşak olması gerekir. Bu basınç değişikliğini, yanınızda taşıyabileceğiniz Shimano PRO Pump Micro CO2 Inflator Silver/Black model ürünle kolayca sağlayabilirsiniz.

Shimano PRO Pump Micro CO2 Inflator Silver/Black Özellikleri:

·         Kompakt ve minimal tasarımı sayesinde tüm yolculuklarınızda yanınızda taşıyabilirsiniz.

·         Yaylı sistemi sayesinde kontrol edilebilir ve kullanımı kolaydır.

·         16 gram ağırlığına sahiptir.

·         Alüminyum ve plastik malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır.

·         Dişli CO2 kartuş ile kullanılır.

Her an yanınızda taşımanız için minimal bir tasarımla üretilen bu ürünü, sitemizden inceleyip satın alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Pro Micro CO2 inflator Gümüş-Siyah
Değerlendirmeniz
To Top