SKU
AI01031

Ön Işık Combo 2 LED Mini Işık With Strap

Mini ışık combo 2 led mini ışık wıth strap model ürünle ilgili, bilgi alarak uygun fiyat seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz
Özel Fiyat 47,00 ₺ Normal fiyat 55,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Ön Işık Combo 2 LED Mini Işık With Strap
Marka
-- Lütfen Seçiniz --

Bisikletinizle özellikle gece yolculukları yaparken bazı aksesuarlara ihtiyaç duyarsınız. Bu aksesuarlar, diğer sürücüler tarafından fark edilmenizi sağlayarak olası biz kazayı engellemeye yardımcı olur. Bu ekipmanların üretimini yapan AIM, bisikletiniz için gerekli olan ürünleri tasarlar. Bu ürünler sayesinde güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Bisikletinizde kullanabileceğiniz ve yolculuklarda ihtiyacınız olan ürünlere sitemizden ulaşabilirsiniz. Bisikletinizde bulunması gereken ışıklar, karanlıkta görünmenizi sağlayan uyarılardır. Bu amaçla kullanılan mini ışık combo 2 led mini ışık wıth strap model ürünle ilgili, bilgi alarak uygun fiyat seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz.

Mini Işık Özellikleri:

·         2 adet led ışığı bulunur.

·         Güçlü ışığı sayesinde uzun mesafelerden de fark edilebilir.

·         Yağmurlu ve soğuk havalarda kullanıma uygundur.

·         Herhangi bir darbeye karşı, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

·         Bisikletiniz ile de uyumlu olarak kullanabilirsiniz.

·         Dayanıklı pil ömrü sayesinde uzun süre kullanıma uygundur.

Bisikletinizde mutlaka bulunması gereken bir üründür. Güvenlik ekipmanları tam olan bir bisikletle yolculuk ettiğinizde kendinizi güvende ve rahat hissedersiniz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Ön Işık Combo 2 LED Mini Işık With Strap
Değerlendirmeniz
To Top