SKU
4897029981986

Moon Ön Işık Meteor 250 Lumens Li-Polymer Usb Siyah

Moon Far Meteor 250 Lumens Li-Polymer Usb Siyah model ışıklandırma sayesinde gece görüşünüz kusursuzlaşacak.
Özel Fiyat 189,00 ₺ Normal fiyat 225,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Moon Ön Işık Meteor 250 Lumens Li-Polymer Usb Siyah
Marka
Moon

Tutkunu için bisiklete binmek nasıl bir heyecansa, bisiklet için dekoratif ürünler seçmekte o kadar heyecanlıdır. Birbirinden farklı aksesuarlarımızla bisikletlerinizde kendi tarzınızı oluşturacaksınız. Moon Far Meteor 250 Lumens Li-Polymer Usb Siyah model ışıklandırma sayesinde gece görüşünüz kusursuzlaşacak. Farklı modlarda ayarlanabilir özelliği sayesinde, yanma gücünü siz belirleyeceksiniz.

Düşük, yüksek ve standart yanma derecelerinde ayarlanabilen ışıklandırma sistemi sayesinde bisikletinizde uzun süreli kullanım sağlayacaksınız. MOON kalitesi ile ürettiğimiz birçok marka ve ürünü siz değerli müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. USB Siyah bisiklet farı bisikletlerinizdeki hız ve görüş performansını arttırmaya yardımcı olacak.

Bisiklet Farı Özellikleri;

·         6 farklı mod özelliği

·         Şarj edilebilir kalitesi

·         Uzun süre kullanım garantisi

·         Yüksek görüşlü lens

·         Otomatik sistem

·         Çıkarılabilir USB girişi

·         Uzu görüş mesafesi

Tüm bu teknolojik özelliklere sahip Moon Far ile geceleri de bisiklet kullanmaktan korkmayacaksınız. Güçlü ışıklandırma sistemi ile karanlık yollarınızı aydınlatmanıza yardımcı olacağız. Herhangi bir kazaya sebep olmamak adına kullanılması önerilen bisiklet farlarını internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Moon Ön Işık Meteor 250 Lumens Li-Polymer Usb Siyah
Değerlendirmeniz
To Top