SKU
AI19010

Çamurluk Ön Mtb

Aim mtb çamurluk ön önçamurluk mtb için ürünümüzü detaylı inceleyebilirsiniz. Sağlam ve dayanaklı malzeme sayesinde uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz
Özel Fiyat 37,80 ₺ Normal fiyat 42,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Çamurluk Ön Mtb
Marka
Aim

Bisiklet kullanımın yaygınlaştırılması için birçok neden vardır. Bisiklet çevreyi korumamıza yardımcı olur ve kalabalık şehirlerde çok az bir yer kaplar, araç trafiğine engel olur. Çevre kirliliği yaratmaz. Her bir bireyin kolayca ulaşabileceği bir ulaşım aracıdır. Kentsel ve bireysel sağlık sorunlarının giderilmesinde bisiklet çok iyi bir alternatiftir. Zinde ve sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorsanız düzenli bisiklet sürerek bu amacınıza ulaşabilirsiniz. Aim marka ürünümüzün bir çok özelliğe sahiptir.

Mtb Çamurluk Ön Önçamurluk Mtb İçin Özellikleri;

·Önden gelecek çamur sıçramasına karşı koruma sağlar.

·Kolayca sökülüp çıkarılabilir.

·Son kalite malzemeden yapılmıştır.

·En engebeli arazide bile yüksek koruma sağlar.

Aim mtb çamurluk ön önçamurluk mtb için ürünümüzü detaylı inceleyebilirsiniz. Sağlam ve dayanaklı malzeme sayesinde uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Ön ve arka çamurluk ürünlerimiz sayesinde her türlü hava koşulunda keyifli bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Kolay bir şekilde monte edebilir ve işiniz bittiğinde hızlı bir şekilde sökerek kaldırabilirsiniz. Estetik görünümü sayesinde bisikletinizin görüntüsünü bozmaz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Çamurluk Ön Mtb
Değerlendirmeniz
To Top