Sadece 1 kaldı
SKU
IFDM611X6L

Shimano Ön Aktarıcı Triple Black Deore FD-M611 DS Dual Pull

Ön değiştirici ya da ön aktarıcı arayanlar Shimano Ön Değistirici, Ön Aktarıcı Front Derailleur Triple Black FD-M611 DS Dual Pull, Siyah Deore tercih edebilir.
Özel Fiyat 185,40 ₺ Normal fiyat 206,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Ön Aktarıcı Triple Black Deore FD-M611 DS Dual Pull
Marka
Shimano

Yüz yılı aşan geçmişi ile bisiklet sporu uzun zamandır insanoğlunun hayatındadır. Spor Avrupa’da çok sevilmekle beraber Türkiye’de de popülerliğini artırmaktadır. Hem amatör hem de profesyonel bisiklet yarışları çok fazla dikkat çekmektedir.

Shimano bisiklet sporuna katkısı hat safhada olan bir markadır. Aradığınız bütün markaların yedek parçalarına Shimano japon kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Ön değiştirici ya da ön aktarıcı arayanlar Shimano Ön Değistirici, Ön Aktarıcı Front Derailleur Triple Black FD-M611 DS Dual Pull, Siyah Deore tercih edebilir.

Shimano Ön Değistirici, Ön Aktarıcı Front Derailleur Triple Black FD-M611 DS Dual Pull, Siyah Deore Özellikler

  • Deore Shimano grubu için geçerli bir ön değiştiricidir.
  • Kelepçe bandı ile montaj opsiyonuna sahiptir.
  • Ürün siyah renklidir.
  • Boru çapları 34,9/31,8/28,6 şeklindedir.
  • Kadro açısı 66 – 69 arasındadır.

Bu ürün ön değiştiriciler arasında diğer rakiplerine kıyasla bir tık daha pahalı olabilse de kullanıdığınızda buna değeceğini bilmeniz gerekmektedir. Sahte ve ya yan sanayi ürün kullanan firmalara göre dayanıklılık, sağlamlık gibi kriterlerde Shimano ön değiştiriciler ön plandadır ve sıklıkla tercih edilmektedir

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Ön Aktarıcı Triple Black Deore FD-M611 DS Dual Pull
Değerlendirmeniz
To Top