SKU
AI01040

Ön Işık 3-Led 3-Led Su Geçirmez Siyah

Ön ışık 3-led 3-led su geçirmez siyah ürünümüz kaliteli bir tercih yapmak isteyen bisiklet severler için en güvenli ve ekonomik seçenektir.
Özel Fiyat 27,90 ₺ Normal fiyat 31,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Ön Işık 3-Led 3-Led Su Geçirmez Siyah
Marka
-- Lütfen Seçiniz --

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bisikletler tüm hava şartlarına uyum sağlayabilecek şekilde geliştirdi. Güvenli bir sürüş için en önemli ekipmanlardan biri de aydınlatma araçları. Gece bisiklete binmenin en büyük şartlarından biri ise iyi bir ışık kullanmak. Piyasada bu amaca hizmet eden birçok far satılıyor. Kaliteli bir aydınlatma sistemi edinmek ve can güvenliğinizi şansa bırakamamak için markamızın ürünlerini tercih etmeniz önemlidir. Aim marka ürünler sizin için kaliteli bir tercih olacaktır.

Ön Işık 3-Led 3-Led Su Geçirmez Siyah Özellikleri;

·Kolay kurulum imkanı sağlar.

·Kaliteli malzeme ve güçlü aydınlatma özelliğine sahiptir.

·Uzun süreli performans sağlar.

·Su geçirmeme özelliği sayesinde karlı ve yağmurlu havalarda da rahatlıkla kullanılabilir.

·Hızlı şarj edilebilme özelliği sayesinde tasarruf etmeniz sağlanır.

Ön ışık 3-led 3-led su geçirmez siyah ürünümüz kaliteli bir tercih yapmak isteyen bisiklet severler için en güvenli ve ekonomik seçenektir. Yeterli aydınlatmayı sağlayarak, yolda karşınıza çıkabilecek tüm tehditleri fark etmenizi sağlar. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Ön Işık 3-Led 3-Led Su Geçirmez Siyah
Değerlendirmeniz
To Top