SKU
AI01041

Aim Ön Işık Usb High Power 1 Watt

Yukarıdaki özelliklere sahip olan ön ışık usb high power 1 watt usb\'den sarj edilebilir ürünümüzü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Özel Fiyat 103,50 ₺ Normal fiyat 115,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Aim Ön Işık Usb High Power 1 Watt
Marka
Aim
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Aim bisiklet dünyasında önemli bir yere sahiptir. Yüksek kalitede üretilmiş olan ürünümüz yüksek aydınlatma sistemi sayesinde trafikte oluşabilecek kazalardan sizi korur. Yakın mesafeler için görünürlüğü artırmasıyla birlikte uzak mesafede bulunan araç ya da yayaları da rahatlıkla fark etmenizi sağlar. Hareketli ya da hareketsiz nesneleri görünebilir yapar. Çok verimli ve uzun ömürlüdür. Parlaklık değerinin yanı sıra ışığı iyi dağıtma özelliği de vardır. Sağladığı ışık karşıdan gelen araçların sürücülerini rahatsız etmez. Seyir halindeyken sizin de gözünüzü yormaz. Reflekslerinizi etkili kullanmanızı sağlar.

Aim Ön Işık Usb High Power Özellikleri;

·Son kalite malzemelerden üretilmiştir, bakım gerektirmez.

·Usb ile şarj edilebilme özelliği sayesinde son derece kullanışlıdır.

·Ürünümüz yüksek aydınlatma gücüne sahiptir.

·Yol güvenliğinizi artırır.

Yukarıdaki özelliklere sahip olan ön ışık usb high power 1 watt usb'den sarj edilebilir ürünümüzü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Uzak mesafede bulunan hareketli ya da hareketsiz yol unsurlarını fark etmenizi sağlar.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Aim Ön Işık Usb High Power 1 Watt
Değerlendirmeniz
To Top