Sadece 1 kaldı
SKU
EBBES25B21

Shimano Orta Göbek Bsa 121mm/68mm Bb-Es25 Octalink Fd-E Type

Orta göbek bsa 121mm/68mm bb-es25 octalink fd-e type ürünümüzü tercih ederek bisikletinizin daha üstün bir performans ile çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Özel Fiyat 101,69 ₺ Normal fiyat 113,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Orta Göbek Bsa 121mm/68mm Bb-Es25 Octalink Fd-E Type
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisiklet insan gücü ile pedallar vasıtasıyla ilerleyen bir yerden bir yere ulaşımımızı sağlayan bir araçtır. Bisikletlerin farklı çeşitleri bulunur örneğin, dağ bisikleti, yarış bisikleti ve yol bisikleti. Bisiklet birçok mucidin kendinden önceki kişilerin bilgilerinden faydalanarak icat etmeye çalıştığı ve sonunda basit bir sistemle tasarlanan bir araçtır. Günümüzde bisikletler son derece modern ve dayanıklı bir donanıma sahiptir. Yeni bisikletler üretilirken kaliteli parçalar kullanılmıştır. Shimano ürünlerimiz son kaliteden oluşan bisiklet aksesuarlarıdır. Bu ürünleri tercih ederek sürüş keyfinizi doruklara çıkarabilirsiniz.

Orta Göbek Özellikleri;

  • Yüksek kalite malzemeden yapılmış sağlam bir üründür.
  • Olumsuz hava koşullarına karşı son derece dayanıklıdır.
  • Tüm bisikletlere uyum sağlayacak farklı ölçüleri vardır.
  • Kolay monte edilir.
  • Bisikletin performansını artırır.

Orta göbek bsa 121mm/68mm bb-es25 octalink fd-e type ürünümüzü tercih ederek bisikletinizin daha üstün bir performans ile çalışmasını sağlayabilirsiniz. Tekerinizin verimini artırarak keyifli bir sürüş yaşamanızı sağlar. Daha fazla bilgiye sahip olmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Orta Göbek Bsa 121mm/68mm Bb-Es25 Octalink Fd-E Type
Değerlendirmeniz
To Top