SKU
EPDM424

Pedal PD-M424 SPD Gümüş(PD) W/Ayakkabı Kilitleri SM-SH51

Dağ veya çeşitli bisiklet türleri için kullanımı olmakla birlikte aynı zamanda geniş platformlu olan çok yönlü pedal ürünlerinden Pedal SPD w/ Cleat SM-SH51 PD-M424 Silver/Black için farklı durumlarda söz konusu olabilmektedir.
Özel Fiyat 218,70 ₺ Normal fiyat 243,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Pedal PD-M424 SPD Gümüş(PD) W/Ayakkabı Kilitleri SM-SH51
Marka
Shimano

Bisiklet ürünleri açısından gerekli tüm donanımları sağlayan Shimano markası pedal modelleriyle de öne çıkmaktadır. Çok yönlü platform yapılı siyah ya da gümüş renkli pedal seçenekleri çok daha kolay kullanım sağlamakla birlikte çeşitli avantajları da beraberinde getirmektedir.

Pedal Özellikleri;

  • Pedal kafeslerinin yanı sıra pedal gövdesi alüminyum malzemeden üretilmektedir.
  • Krom dingil ve alt bakım ünitesi yer almaktadır.
  • Ayak için kullanım kolaylığı sağlanmasıyla sürüşler çok daha uzun soluklu olabilmektedir.
  • Giriş ve boşaltma gerilimi ayarlanabilir özelliği içermektedir.
  • Boşa kayma ya da kırılabilir olma durumları olmamasından ötürü çok uzun yıllar kullanılabilen pedal gümüş ya da siyah renklidir.
  • Her iki taraf için pedalların yerleşimleri kolay olurken 12,5 derece açık gözetilerek monte işlemleri olmaktadır.

Dağ veya çeşitli bisiklet türleri için kullanımı olmakla birlikte aynı zamanda geniş platformlu olan çok yönlü pedal ürünlerinden Pedal SPD w/ Cleat SM-SH51 PD-M424 Silver/Black için farklı durumlarda söz konusu olabilmektedir. Uygun fiyat aralıklarına sahip olmasından ötürü tercih edilebilirken plakalı tabaklar ve çeşitli monte işlemleri yapılan bisiklet türleri de mevcuttur.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Pedal PD-M424 SPD Gümüş(PD) W/Ayakkabı Kilitleri SM-SH51
Değerlendirmeniz
To Top