SKU
EPDM520S

Shimano Pedal SPD w/ Kal SM-SH51 PD-M520 Gümüş

Gümüş renge sahip olan Shimano marka pedal ürünü Pedal SPD w/ Kal SM-SH51 PD-M520 Gümüş her zaman için kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte sahip olduğu özellikleriyle uygun fiyat aralıklarını içermektedir.
Özel Fiyat 238,50 ₺ Normal fiyat 265,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Pedal SPD w/ Kal SM-SH51 PD-M520 Gümüş
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

İdeal bisiklet parça ürünleri sağlayan Shimano tarafından sunulan pedal ürünlerindedir. SPD özelliğinden dolayı çok daha az yorgunluk sağlayan pedal kullanımları verimli bir performans sağlamaktadır. Aynı zamanda sürüşün dengeli bir şekilde devam edebilmesi de pedal sistemleri arasında yer alan SPD ile mümkün olurken çeşitli bisikletlerde pedalların monte işlemleri de kolaylıkla yapılmaktadır.

Pedal Özellikleri;

  • SPD özellikli pedal kullanımlarıyla birlikte gövde malzemesi alüminyum cila içermektedir.
  • Alüminyum kafesli pedal sistemi özelinde kompakt rulman kullanılmaktadır.
  • Gerginlik ayarı bulunmakla birlikte önerilen kilit modelleri ve çift taraflı kilitleme vardır.
  • Çok daha az bir bakım yapılmasıyla uzun yıllar kullanılabilir olan ürünün kirlenme düzeyi de düşüktür.
  • Girintili olan kilit tasarımıyla birlikte çok daha rahat bir şekilde yürüme sağlarken çeşitli ayakkabı kullanımlarında performans düzeyi yükselmektedir.

Gümüş renge sahip olan Shimano marka pedal ürünü Pedal SPD w/ Kal SM-SH51 PD-M520 Gümüş her zaman için kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte sahip olduğu özellikleriyle uygun fiyat aralıklarını içermektedir. Başta engebeli ve uzun zorlu yollarda bisiklet kullanımını çok daha kolay hale getirirken ayakların yorulma süresini de geciktirmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Pedal SPD w/ Kal SM-SH51 PD-M520 Gümüş
Değerlendirmeniz
To Top