SKU
PRBA0006

Pro Çanta Sele Altı Hızlı Boşalan Fixture Medi

Shimano bisiklet parçalarında olduğu gibi yardımcı yan ürünlerde de sizlere hizmet vermektedir.
243,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Pro Çanta Sele Altı Hızlı Boşalan Fixture Medi
Marka
Pro
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Sele çantası bisiklet kullananların en çok ihtiyacı olan ürünler arasındadır. Piyasada farklı kalite ve özelliklerde sele çantalarına sahip olmak mümkündür. Shimano bisiklet parçalarında olduğu gibi yardımcı yan ürünlerde de sizlere hizmet vermektedir. Shimano sele çantaları, kalitesi ile gönül rahatlığıyla alabileceğiniz ürünlerdendir. Seyahatleriniz esnasında sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Ancak kullanacağınız çantasının bazı özellikleri taşıması gerekmektedir.

Shimano Medi Sele Çantası Hızlı Boşalan Fixture Özellikler

Shimano Medi Sele Çantası Hızlı Boşalan fixture özelliklerine bakacak olursak aradığınız kriterleri karşıladığını söyleyebiliriz:

  • Su şişesi, aperatif atıştırmalıklar, günlük kullanım spor eşyaları, bere gibi yanınızdan ayırmak istemediğiniz bütün ufak eşyalarınızı sele çantasına koyabilirsiniz.
  • Hızlı boşalan özelliktedir. Aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.
  • Su geçirmez özelliği ile olumsuz hava koşullarında da kullanabilirsiniz.
  • Orta boy olması ile taşıma kolaylığı sağlar. Hem büyük boy kadar yer kaplamaz hem de küçük boy çantalardan çok daha fazla eşya sığdırabilirsiniz.

Bu hem kullanışlı hem de şık ürünü spor mağazalarından ya da bisiklet ürünleri satan internet sayfalarından temin edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Pro Çanta Sele Altı Hızlı Boşalan Fixture Medi
Değerlendirmeniz
To Top