SKU
PRBA0003

Pro Çanta Sele Altı Strap Fixture Mini

Shimano Mini Sele Çantası Strap fixture, minimal tasarımıyla rahatça kullanılabilmektedir.
Özel Fiyat 159,30 ₺ Normal fiyat 177,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Pro Çanta Sele Altı Strap Fixture Mini
Marka
Pro
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisiklet kullanımının son yıllarda artmasıyla, çocuklara alınan bir oyuncaktan çok bir ulaşım ve hobi aracı olarak algılanmaya başlanmıştır. Sık kullanımı nedeniyle de bisiklet aksesuarlarının çeşitliliği de artmıştır. Bu alanda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Shimano, tüm kullanıcılar tarafından da tercih edilmektedir.

Bisiklet kullanırken cebimizde bulunan telefon ya da anahtarlıklar bizi rahatsız eder ve bir süre sonra sürüşümüzü etkilemeye başlar. Bu amaçla üretilen sele altı çantaları tercih edebilirsiniz. Günlük eşyalarımız dışında, bisiklet için gerekli kompakt pompa gibi ürünleri de kolayca taşıyabilirsiniz.  Shimano Mini Sele Çantası Strap fixture, minimal tasarımıyla rahatça kullanılabilmektedir.

Shimano Mini Sele Çantası Strap fixture Özellikleri:

·         Sele altına kolayca monte edebilmeniz için cırt cırtlı olarak üretilmiştir.

·         Dağ bisikletleri ve yol bisikletleri için kullanımı uygundur.

·         Olumsuz hava koşullarında da rahatça kullanabilmeniz için su geçirmez materyaller kullanılarak üretilmiştir.

Eşyalarınızı kolayca taşıyabileceğiniz bu ürün, bisiklet yolculuklarınızda pratik bir yardımcınız olacaktır. Ayrıca sele altına uyum sağlaması sayesinde de sizi rahatsız etmez. Görselleriyle birlikte inceleyebileceğiniz ürünü, sitemizden satın alabilirsiniz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Pro Çanta Sele Altı Strap Fixture Mini
Değerlendirmeniz
To Top