SKU
APRAC0086

Pro Combi-Pack Saddlebag Mini Tool/Tirelever/Minipump

Pro combi-pack saddlebag mini tool/tirelever/minipump ürünümüz hafiftir ve fazla yer kaplamaz.
Özel Fiyat 171,89 ₺ Normal fiyat 190,99 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Pro Combi-Pack Saddlebag Mini Tool/Tirelever/Minipump
Marka
Pro
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisikletiniz için en iyi performans garantisi veren ürünlerimizin çeşitliliği sürekli artmaktadır. Markamız geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tempoyu seven kişilerdenseniz, yürüme mesafesinde olan yerlere bisikletle giderek hem zamandan tasarruf sağlayıp hem de bütçenizi koruyabilirsiniz. Bisiklet sayesinde yeni yerler keşfederek aynı zamanda sosyalleşmek için bir araç haline de getirebilirsiniz. Bisikleti yalnızca bir yerden bir yere ulaşım sağlamak için değil, sağlıklı yaşama ve mutluluğa ulaşmak için bir araç olarak da kullanabilirsiniz.  Ürünlerimiz birçok özelliğe sahiptir.  Sitemizdeki ürünlerimize göz atarak bisikletiniz için ihtiyacınız olan her şeyi uygun fiyatlı olarak bulabilirsiniz.

Pompa Özellikleri;

·Kaliteli malzemeden üretilen bir üründür.

·Tüm bisikletlerde kullanılabilir.

·Ürünümüzün içinde bisikletinizin onarımı için gerekli tüm ekipmanlar bulunmaktadır.

·Basit bir sisteme sahiptir. Kolaylıkla kullanabilirsiniz.

·Tamir işlerinde masraflardan kurtarır.

Pro marka ürünümüz size kullanım kolaylığı sağlar. Hızlı bir şekilde bisikletinizdeki sıkıntıları çözebilirsiniz. Pro combi-pack saddlebag mini tool/tirelever/minipump ürünümüz hafiftir ve fazla yer kaplamaz. İsterseniz her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Pro Combi-Pack Saddlebag Mini Tool/Tirelever/Minipump
Değerlendirmeniz
To Top