SKU
34401050

Prowell Arka Işık Shark Fin Üç Fonksiyon

Bisiklet aksesuarları bulabileceğiniz sitemizde kask lambası shark fin üç fonksiyon model ürünü inceleyerek güvenli bir sürüş için satın alabilirsiniz.
Özel Fiyat 46,80 ₺ Normal fiyat 52,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Prowell Arka Işık Shark Fin Üç Fonksiyon
Marka
Prowell
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Küçük yaşlardan itibaren öğrendiğimiz ve daha sonra bir daha unutmadığımız bisiklet, her yaştan insanın kullanabildiği bir ulaşım aracıdır. Bisikletleri genellikle kısa mesafeli yolculuklarımızda ya da spor yapmak amaçlı olarak tercih ederiz. Bisikleti kullanırken, güvenlik açısından lastikler, frenler ve diğer aksamlar mutlaka kontrol edilmelidir. Bunların dışında alabileceğimiz güvenlik önlemleri de mevcuttur. Trafikte fark edilmemizi sağlayan ürünler kullanarak olası kazalardan kendimizi koruyabiliriz. Bu tür ürünlerle ilgili üretimler yapan Prowell, bisiklet kullanımında bize güvenli çözümler sunmaktadır.

Yolculuk esnasında trafiğe çıktığımızda diğer araçlar tarafından fark edilmek için üretilen ürünler bazı durumlarda hayat kurtarmaktadır. Bisiklete takılan far lambaları ya da kaskımıza taktığımız ışıklar bizim için kurtarıcı önlemler olabilir. Bu durumlara yönelik bisiklet aksesuarları bulabileceğiniz sitemizde kask lambası shark fin üç fonksiyon model ürünü inceleyerek güvenli bir sürüş için satın alabilirsiniz.

Prowell Kask Lambası Shark Fin Üç Fonksiyon Özellikleri:

·         Güçlü bir led ışığa sahiptir.

·         Kaskınıza kolayca takıp kullanabilirsiniz.

·         Uzun ömürlü kullanım sağlar.

·         Uzak mesafelerden dahi fark edilebilir.

Ürün kaliteli malzemeler kullanılarak, tamamen güvenliğiniz için üretilmiştir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Prowell Arka Işık Shark Fin Üç Fonksiyon
Değerlendirmeniz
To Top