SKU
BC-6423-3K

Rack Republic Bi̇si̇klet Taşıyıcı 3'lü Dar

Şehir içinde aradığı doğal ve yeşil imkanları bulamayan insanların araçları ile bisikletlerini şehrin dışındaki yerlere taşıyabilmesi için üretilmiş Rack republic bisiklet taşıyıcı 3\'lü rack republic ürünü ile yine firmamız ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.
Özel Fiyat 309,61 ₺ Normal fiyat 344,01 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Rack Republic Bi̇si̇klet Taşıyıcı 3'lü Dar
Marka
Rack Republic

Rack Republic  Bisiklet Taşıyıcı 3'lü Rack Republic

Doğaya ile iç içe olacak şekilde şehir hayatından olabildiğince uzaklaşmak isteyen insanlar için bisiklet kullanımı hem çevreye duyarlı bir yöntem hem de sağlık açısından idealdir. Bisiklet biniciliği hem keyifli hem de insan bedeninin sıkı ve sağlıklı kalmasını sağlayan bir spordur. Günümüzde şehir içinde maalesef bisiklete binebilmek için fazla alan bulunmamaktadır. Güvenilirliği ile bilinen markamız Rack republic, senelerdir hizmet verdiği müşterilerine her zaman ihtiyaç duydukları konularda hizmet vermektedir.

Şehir içinde aradığı doğal ve yeşil imkanları bulamayan insanların araçları ile bisikletlerini şehrin dışındaki yerlere taşıyabilmesi için üretilmiş Rack republic bisiklet taşıyıcı 3'lü rack republic ürünü ile yine firmamız ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Özellikleri;

·         Sedan, hatchback ve 4x4 araçlarla uyumludur

·         Mat siyah yüzeyli kaplaması vardır

·         Gerilebilir bisiklet tutuculara sahiptir

·         Katlanabilir yapıdadır

·         3 adet bisiklet taşıyabilir

·         Maksimum 45 kg ağırlık alır

·         Kurulumu için anahtar gerekmez

Ailenizle sosyalleşmek ve sağlıklı bir hafta sonu geçirmek isterseniz sizlere yardımcı olmak için hazır olan 3'lü bisiklet taşıyıcılarımız, sizleri yarı yolda bırakmaz, aracınıza zarar vermez. Internet adresimizden inceleyerek edinebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Rack Republic Bi̇si̇klet Taşıyıcı 3'lü Dar
Değerlendirmeniz
To Top