SKU
796941480147

Ritchey Jant Şeridi 27,5 Siyah

Bisiklet aksesuarları arasında en fazla kullanılan ürünlerden Rıtchey Jant Şeridi 27,5" Siyah model yeni kullanım özellikleriyle karşınızda.
Özel Fiyat 31,49 ₺ Normal fiyat 35,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Ritchey Jant Şeridi 27,5 Siyah
Marka
Ritchey
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisiklet kullanmayı yaşam tarzı haline getirmiş kişilerin tercih ettiği bir marka olan RITCHEY yeni bisiklet aksesuarları ile karşınızda. Ergonomik tasarımların yer aldığı ve teknolojik üretimden faydalanılan ürünlerimizin kullanım alanı oldukça fazla. Ritchey bünyesinde bisiklet üretiminden, aksesuarlarına kadar pek çok alternatif yer alıyor.  Kilitler, ışıklar, jant şeritleri ve teker bileşenlerine kadar birçok yedek parçaya rastlamanız mümkün.

Bisiklet aksesuarları arasında en fazla kullanılan ürünlerden Rıtchey Jant Şeridi 27,5" Siyah model yeni kullanım özellikleriyle karşınızda. Bisiklet jantını koruma özelliğine sahip bu ürün son derece hafif tasarımda üretiliyor.

Ritchey Jant Şeridi 27,5" Siyah Özellikleri;

·         İç lastik koruma özelliği

·         Hafif ve taşınabilir olması

·         Koruma şeridi içerikli

·         Yeni tasarım ve renk seçeneği

·         Hava koşullarına uygun üretim

Pek çok detaya sahip olan bu ürünümüz bisiklet tutkunları için tasarlanmıştır. Oldukça güvenlidir. Kaliteli ürün yapısına sahip jant şeridi yüksek güvenlik özelliği içermektedir. Hafif ve taşınabilir olması bisiklet üzerinde avantaj sağlar. Sizler için oluşturduğumuz bu ürünlerimize internet sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.  

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Ritchey Jant Şeridi 27,5 Siyah
Değerlendirmeniz
To Top