SKU
796941480154

Ritchey Jant Şeridi 29 Mavi

Rıtchey Jant Şeridi 29" Mavi model bisikletiniz için oldukça iyi bir seçim olabilir. En yeni teknolojik özelliklere sahip bu ürünle, bisiklet jantlarınızın ömrü uzayacak.
Özel Fiyat 31,49 ₺ Normal fiyat 35,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Ritchey Jant Şeridi 29 Mavi
Marka
Ritchey
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Çeşitli dış etkenlerden, olabilecek kazalardan ve aşınmalardan koruduğumuz bisikletlerimizin dayanıklılık sürelerini uzatabiliriz. Bisiklet aksesuar ve yedek parçalarında uzman markalardan RITCHEY, sizlere birçok alternatifi aynı anda sunuyor. Hem bisikletinizin tarzını belirlemenizde hem de aşınmalara karşı korumanızda fikir sunduğumuz markamızla, siz değerli müşterilerimiz için en iyisini hazırlıyoruz.

Rıtchey Jant Şeridi 29" Mavi model bisikletiniz için oldukça iyi bir seçim olabilir. En yeni teknolojik özelliklere sahip bu ürünle, bisiklet jantlarınızın ömrü uzayacak.

Rıtchey Jant Şeridi 29" Mavi Özellikleri;

·         Korozyon ve iç lastik koruma özelliği

·         Yapışabilir dayanıklı malzeme

·         Taşınabilir ve hafif özellik

·         Koruma şeridi alternatifi

·         Uzun süren jant koruması

·         Renk ve model seçeneği

·         Rahat kullanım özelliği

·         Zorlu hava koşullarına karşı dayanıklılık

·         Güçlü güvenlik ve sağlamlık garantisi

Farklı renk seçenekleri ile kullanıma sunduğumuz jant şeritlerinin detaylarını internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Uzun süreli koruma sağlayacak olan bu ürünlerle bisikletinizin değerini arttıracaksınız. Son derece kaliteli malzemelerden ürettiğimiz tüm bisiklet aksesuarlarımızın ve yedek parçaların, uzun süreli kullanım garantisi  bulunmaktadır. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Ritchey Jant Şeridi 29 Mavi
Değerlendirmeniz
To Top