SKU
796941414326

Ritchey Sele Borusu Wcs Karbon 31.6mmx400mm One-Bolt Post

Rıtchey sele borusu wcs karbon 31.6mmx400mm one-bolt post modeli ürünümüzü sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.
Özel Fiyat 590,40 ₺ Normal fiyat 656,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Ritchey Sele Borusu Wcs Karbon 31.6mmx400mm One-Bolt Post
Marka
Ritchey

Güvenli ve sağlam sürüş kalitesine ulaşmak amacıyla tasarladığımız RITCHEY sele borusu, bisikletinizde ekstra dayanıklılık sağlayacak. Zorlu dağ ve orman koşullarında sürüş yapan bisikletçiler için ürettiğimiz bu ürünle, en zorlu yolların üstesinden gelebileceksiniz. Kaliteli alüminyum malzemeden tasarladığımız sele borusu, basit kullanım özelliğine sahiptir.

Rıtchey sele borusu wcs karbon 31.6mmx400mm one-bolt post modeli ürünümüzü sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Boru, hafif ve rahat kullanım kolaylığına sahiptir. En zorlu yollarda bile güvenle kullanılır. 1.sınıf alüminyum malzemeden yapılmıştır. Yarış yada sıradan sürüşlerde tercih edebilirsiniz.

Rıtchey Sele Borusu Özellikleri;

·         Yol bisikletlerinde kullanılabilir

·         1. Sınıf alüminyumdan yapılmıştır.

·         Hafif ve rahat kullanım özelliğine sahiptir.

·         Bağımsız açı ve uzunluk ayarı bulunur.

·         Uzun süre dayanıklılık garantisi mevcuttur.

Bisikletinizin uzun yol sürüşlerinde rahatlıkla kullanılabilen sele borusu hafif ve ayarlanabilir özel üretimimizdir. Zorlu yol ve hava koşullarına uygundur. Farklı yapı ve ölçülerde sahip olabileceğiniz bu ürünleri internet sitemizden de inceleyebilirsiniz. Bu ürünlere en yeni tasarımların yer aldığı internet sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Ritchey Sele Borusu Wcs Karbon 31.6mmx400mm One-Bolt Post
Değerlendirmeniz
To Top