SKU
ESMRT54S

Shimano Rotor/Disk 160mm Center Lock SM-RT54 Kilit Dahil

Rotor/Disk 160mm Center Lock SM-RT54 kilit dahil oldukça uygun fiyata sunulmaktadır. Bu sistem sayesinde bisikletinizin çok daha etkin bir yol tutuşu ve fren kalitesi olacaktır.
Özel Fiyat 57,61 ₺ Normal fiyat 64,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Rotor/Disk 160mm Center Lock SM-RT54 Kilit Dahil
Marka
Shimano

Shimano sunmuş olduğu bisiklet aksesuarları ve yedek paraları ile memnuniyet verici bir yapı orta koymaktadır. Sunulan ürünlerin fiyat skalası da oldukça geniş olduğu için her bütçe için uygun seçenekler bulunmaktadır.

Yedek parçaların her birinin yüksek performans sergilemesi için tasarlandığı görülmektedir. Özellikle ergonomik olması ve keyifli bir sürüşü desteklemesi en dikkat edilen noktalardan bir diğeridir.

Shimano Rotor/Disk 160mm Center Lock SM-RT54 Kilit Dahil Özelikleri

  • Ürün ısıya dayanıklı bir yapıya sahiptir.
  • Alüminyum ve paslanmaz çeliğin karışımından üretilmiş olan bu ürünün dayanıklılığı üst seviyededir. Dış etkenlere karşı dirayetli ve memnuniyet verici bir yapısı söz konusudur.
  • Fren montajında merkezi kilit mevcuttur.
  • Pabuç kısmının ömrü diğer firmaların ürettiklerine nazaran çok daha yüksektir.

Rotor/Disk 160mm Center Lock SM-RT54 kilit dahil oldukça uygun fiyata sunulmaktadır. Bu sistem sayesinde bisikletinizin çok daha etkin bir yol tutuşu ve fren kalitesi olacaktır. Firmanın piyasaya sürmüş olduğu ürünlerin her biri garantili olduğu için en ufak bir aksaklıkta bile ürünlerin iadesi veya tamiri yapılabilmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Rotor/Disk 160mm Center Lock SM-RT54 Kilit Dahil
Değerlendirmeniz
To Top