SKU
BLS1 A01253

Arka Işık Sele Altı Siyah

Bayan ve erkek model seçeneklerinden oluşan s. royal sele altı çakar stop siyah model ürünümüz oldukça fazla kullanılıyor.
62,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Arka Işık Sele Altı Siyah
Marka
Selle Royal

Geniş sepet anlamına gelen sele genellikle bisikletlerde kullanılan bir yedek parçadır. Bisikletlerde oturduğumuz yerin bir diğer ismi seledir. Sele üretiminde kalite ve dayanıklılığa önem veren isimlerin başında SELLE ROYAL gelir. Dayanıklı sele üretiminde siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre tasarım yapmaya devam ediyoruz.

Bayan ve erkek model seçeneklerinden oluşan s. royal sele altı çakar stop siyah model ürünümüz oldukça fazla kullanılıyor. Yağmur koruyucu kılıfının da bulunduğu bu modellerimiz birçok teknolojik özelliğe sahip.

Selle Royal S. Royal Sele Altı Çakar Stop Siyah Özellikleri;

·         Farklı yapıda erkek ve bayan seçenekleri bulunuyor.

·         Koruyucu kılıf içeriyor.

·         Farklı renk ve model seçenekleri içeriyor.

·         Ayarlanabilir boy özelliği

·         Uzun yıllar kullanım garantisi

·         Dayanıklı üretim kalitesi

·         Rahat ve ergonomik tasarım

·         Güvenli biniş içeriği

Ürettiğimiz sele özelliklerinden bazıları. Kullanım seçeneklerini arttırdığımız ürünlerimizin dayanıklılık kapasitelerini de genişletiyoruz. Birbirinden farklı tasarımların yer aldığı internet sitemizi yakından inceleyebilirsiniz. Kaliteli plastik ve çelikten ürettiğimiz bisiklet seleleri için tercih edilen bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz.  

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Arka Işık Sele Altı Siyah
Değerlendirmeniz
To Top