SKU
999999977

Salcano Muki 16 Jant

Salcano çocuk bisikletleri kazalara karşı dayanıklı olarak geliştirildiği için çocuğunuzun güvenliği açısından son derece avantajlıdır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Salcano Muki 16 Jant
Marka
Salcano
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
Tek Vites
Jant Ebatı
16''
Kadro Materyali
Çelik
Kadro
HiTen Kadro
Maşa
HiTen

Çocuklarınızın sizden en çok istediği hediyelerden biri de bisikletlerdir. Her çocuğun hayalini süsleyen bisiklet kimileri için karne hediyesi kimileri için de bir motive hediyesidir. Çocuklarınızın güvenliği açısından kontrollü ve tehlikeli olmayacak bisikletler almak önemlidir.  Bu nedenle tercihiniz Salcano Muki 16 olabilir. Çocuklarınıza iç rahatlığı ile alabileceğiniz bu model onların güvenle bisiklet öğrenmesini sağlayacaktır.

Salcano Muki 16 Çocuk Bisikleti Özellikleri

  • Salcano Muki 16 çocuk bisikletidir ve yetişkinlere uygun ölçülerde değildir.
  • Tek viteslidir
  • 2017 yılında üretilmiştir.
  • Pembe ve açık pembe renk seçenekleriyle satın alınabilir.

Çocuk Bisikleti Alırken Bunlara Dikkat Edin

Çocuğunuz için bisiklet alacağınız zaman onun fiziksel yapısına uygun bisikletler tercih etmeniz gerekir. Özellikle çocuğun boyuna göre sele seçimi önemlidir. Çünkü selesi yüksek bisiklet almak çocuğun zorlanmasına neden olacaktır. Aynı zamanda bu durum güvenlik anlamında da tehdit oluşturur. Eğer çocuğunuz ilk kez bisiklete biniyorsa dört tekerlekli almanız gerektiğini unutmamalısınız.

Salcano çocuk bisikletleri kazalara karşı dayanıklı olarak geliştirildiği için çocuğunuzun güvenliği açısından son derece avantajlıdır. Çocuğunuzun düşmesi durumunda bisiklet parçaları da çocuğa zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Direksiyon kolay ayarlanabilir şekilde üretilmiştir. Ayrıca bu çocuğun kol ölçüleri düşünülerek tasarlanmıştır.

Salcano çocuk bisikletleri sayesinde çocuğunuz kolay direksiyon hakimiyeti kazanacak ve sağa sola çevirirken hiçbir zorluk yaşamayacaktır. Ayrıca ayarlanabilir sele sayesinde en düşük ve en yüksek ölçülerde sele kullanılabilir.

Bisiklet Alırken Ekipmanlara da Dikkat Etmeniz Gerekir

Bisiklet alacağınız zaman ekipmanlar konusunda da dikkatli davranmanız gerekir. Çünkü bu çocuğun güvenliği açısından çok önemlidir. Dizlik, kask, kolluk gibi yan güvenlik ekipmanlarını mutlaka bulundurmalı ve çocuğunuz bisiklet süreceği zaman takmalısınız. Özellikle dizlik, bileklik ve dirseklikler darbeye karşı dirençli olduğundan çocuğunuzun vücut ölçüleriyle uyumlu olmalıdır. Vücudu tam saran bu koruyucular düşme ve benzeri durumlarda vücudu korur.

Muki 16 model bisikletle beraber kullanabileceğiniz ledli fener ekipmanını da alabilirsiniz. Ayrıca bisiklet kaskı da çok önemli güvenlik ekipmanlarından biridir. Bisiklet kaskı takmadan sürmesine izin vermemeniz gerekir. Bisiklet mataraları da çocuğunuzun bisiklet sürerken susuz kalmasını önleyecek önemli ekipmanlardan biridir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Salcano Muki 16 Jant
Değerlendirmeniz
To Top