SKU
salcano-ng-450-26-hidrolik-disk-fren

Salcano Ng 450 26 Hidrolik Disk Fren

Salcano NG450 26 HD bisikletine sahip olarak çok kısa sürede dağ gezilerinde sizi zorlamayacak sürüş deneyimlerini elde edebilirsiniz.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Salcano Ng 450 26 Hidrolik Disk Fren
Marka
Salcano
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
26”
Maşa
Zoom 26" CH565-MLO kilitli maşa
Arka Vites
Shimano SL-M310 / RD-M310 Altus 24 vites
Lastik
Salcano RACING XCM 2.20 Lastik
Krank Takımı
Shimano TY301 42t/34t/24t
Sele
Salcano Logolu Jel Takviyeli Sele

Salcano markası bisiklet konusunda ülkemizde en çok tercih edilen firmalardan bir tanesidir. Bu denli sık tercih edilmesinin sebebi ise teknik alt yapı bakımından kusursuz ürünler çıkarmasıdır. Ayrıca fiyat konusunda da orta seviyeli bir aralığa sahip olduğu için kişilerin sorunsuz olarak bütün olanaklardan faydalanmasını mümkün kılmaktadır.

Salcano NG450 26 HD Özellikleri

Salcano markasının özellikle dağ bisikletleri alanında dayanıklı ürünler meydana getirdiği bilinmektedir. Bu bisikletleri kullanırken güvenlik teçhizatlarını yanınıza almayı asla ihmal etmemelisiniz. Salcano NG450 26 HD modeli 2016 senesinden itibaren konunun ilgilileri ile paylaşılmaktadır. Bu modelin bu denli sık bir şekilde tercih edilmesinin temel özellikleri ise;

  • Oturma sürecinde herhangi bir rahatsızlık yaşamamanız için Salcano Logolu Jel Takviyeli Sele seçiminde bulunulmuştur. Bu şekilde sarsıntılardan en az derecede etkilenecek bir sistem ortaya koyulmuştur. Zoom C208 alüminyum sele borusu aracılığı ile boyunuza göre ayarlamalar da yapabilirsiniz.
  • Lastiklerin dağ bisikletlerinde önemi çok büyüktür. Yol tutuşu yüksek olan modellerin tercih edilmesi gerekmektedir. Salcano RACING XCM 2.20 lastik de kişilerin sürüş sırasında hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadan sürüşlerine devam etmelerini sağlamaktadır. En sarp zeminlerde bile sürüşünüze sorunsuz şekilde devam edebilirsiniz.
  • Kilitli maça sistemi de daha güvenilir bir zeminde sürüş keyfinin elde edilmesini mümkün kılmaktadır. Zoom 26" CH565-MLO kilitli maşa modelde net olarak kullanılan maşa modelidir.

Salcano NG450 26 HD bisikletine sahip olarak çok kısa sürede dağ gezilerinde sizi zorlamayacak sürüş deneyimlerini elde edebilirsiniz.

Fiyat Analizi

NG450 26 HD modeli piyasada aynı alanda hizmet veren diğer firmaların modelleri ile kıyaslandığı zaman oldukça makul fiyatlı kalmaktadır. Bu fiyat aralığı sayesinde kişilerin kısa sürede erişim sağlamaları ve ek teçhizatları da edinmeleri mümkün kılınmaktadır. Bu bisiklete firmamızda erişmek için kullanmanız gereken alışveriş kodu 23414066 olarak belirlenmiştir.

Bu kodu kullanarak siparişinizi hazırlayabilirsiniz. Medium boyutunda gri, kırmızı ve beyaz renklere erişim sağlayabilirsiniz. Farklı boyutlarda farklı renklere erişim sağlama imkanınız vardır. Seçmiş olduğunuz renk aralığı ne olursa olsun renklendirme işlemlerinin güvenilir bir biçimde gerçekleştirildiğinden emin olabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Salcano Ng 450 26 Hidrolik Disk Fren
Değerlendirmeniz
To Top