SKU
salcano-ng-750-26-hidroik-disk-fren

Salcano Ng 750 26 Hidroik Disk Fren

Dağ yolculuğunuzu daha da heyecanlı bir hale getirecek olan Salcano NG750 26 HD model dağ bisikleti sorunsuz ve keyifli bir yolculuk için idealdir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Salcano Ng 750 26 Hidroik Disk Fren
Marka
Salcano
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro
Alüminyum
Maşa
Zoom CH381 amortisörlü maşa
Arka Vites
Shimano SL-M310 / RD-TY300 Tourney 21 vites
Vites Kolu
Shimano SL-M310-7R R-fire plus
Lastik
Salcano Speedy XCM Comfort 2.20 Lastik
Sele
Salcano Logolu Jel Takviyeli Sele

Dağ yolculuğunuzu daha da heyecanlı bir hale getirecek olan Salcano NG750 26 HD model dağ bisikleti sorunsuz ve keyifli bir yolculuk için idealdir. Şehir ve yol bisikletinden teknik anlamda çok daha farklı özelliklere sahip olan bu dağ bisikleti keyifle ve güvenle kullanabileceğiniz bir modeldir.

Salcano NG750 26 HD Özellikleri

  • Bisiklet 2017 yılında üretilmiş, son modeldir.
  • 21 vitestir.
  • Medium boyunu bulabilirsiniz.
  • Beyaz, gri ve siyah renk alternatifleri vardır.

Dağ Bisikletlerinin Vazgeçilmezlerini Bu Modelde Bulun

Salcano NG750 26 HD model bisiklet sizin vazgeçilmez dağ bisikletiniz olmaya adaydır. Üstün teknik özelliklere sahip bu bisiklet aradığınız tüm konforu size sağlayacaktır. Bisikleti alırken kadro seçimine dikkat etmeli ve kendi vücut ölçülerinizle örtüşecek kadro almalısınız. Bunun için klasik kadro seçim yöntemlerini kullanabilir ya da ölçüm tablolarından da yardım alabilirsiniz.

Farklı renk seçeneklerini size sunan model dışında başka bir Salcano model bisiklet almak isterseniz de dağ sürüşü için maşaya dikkat etmeniz gerekir. Çünkü maşalar arazi koşullarında güvenli kullanım için çok önemlidir. Ancak bunların yokuş tırmanmak ve hız yapmak için uygun olmadığını ve gücü emdiğini de bilmeniz gerekiyor. Bunun için maşa çeşitlerine göre karar verebilir, havalı maşa, yaylı maşa ve yağlı maşa çeşitlerinde karar kılabilirsiniz.

Vites Seçimi Dağ Bisikleti İçin Önemli

Ne kadar güç harcadığınız ve ne tür yerlerde bisiklet süreceğiniz vites belirlemek için temel etkendir. Bu nedenle dağ bisikletleri için tercih arazi kullanımı olacağı için yüksek viteslerdeki bisikletleri almaktır. NG750 26 HD modeli 21 vitesli olduğu için son derece hızlı ve atik bir kullanım imkanı sunar. Bu nedenle bisiklet severler ve dağ sürüşü isteyenler tarafından tercih edilir.

Eğer kendinizi çok güçlü bulmuyorsanız ve dik rampalar çıkmayı düşünüyorsanız bunun için 21 vites modeli idealdir. Böylece bu model size fazla vites geçiş aralığı sunmuş olacaktır. Dağ bisikletlerinde de vites geçiş aralığı sağlayacak yerlerden geçildiği için yüksek modeller tercih edilir. Düz bir alanda kullanacaksanız o zaman vites aralığınızı daha da düşürmeniz mümkün olacaktır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Salcano Ng 750 26 Hidroik Disk Fren
Değerlendirmeniz
To Top