SKU
999999967

Salcano Ng650 29 V

Salcano NG650 29 V modeli bu özellikleri sayesinde hem seri hem de sorunsuz bir sürüş keyfi vaat etmektedir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Salcano Ng650 29 V
Marka
Salcano
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
29”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
6061 ALLOY FRAME
Maşa
Zoom CH325 amortisörlü maşa
Arka Vites
SHIMANO ALTUS M310
Lastik
Salcano RACING XCM 2.20 Lastik
Krank Takımı
Zozo
Sele
Salcano Logolu Jel Takviyeli Sele

Salcano NG650 29 V modeli 2017 senesinden itibaren konunun ilgililerine sunulmuştur. Fiyat bakımından aynı kategoride olan birçok farklı firmanın modellerine göre oldukça uygun fiyatlı olduğu için kişilerin tercih etme sıklıkları da artış göstermektedir. Kalite fiyat arasında bir değerlendirme yapıldığı zaman kişilerin Salcano markasından ede edecekleri verimin ne denli yüksek olacağı görülmektedir. Bu modeli firmamızdan satın alabilmek için kullanılması gereken alışveriş kodu ise 23779017 olarak belirlenmiştir.

Salcano NG650 29 V Özellikleri

NG650 29 V modelinin dağ bisikletleri arasında kendini göstermesini sağlayan teknik özellikleri şu biçimde sıralanmaktadır;

  • 29" Hydroform Alüminyum Kadro sayesinde yüksek hızlı ve güvenilir bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Tasarım bakımından incelendiği zaman kişilerin elde edecekleri dış görünümün de oldukça şık olduğu görülmektedir. Renk seçenekleri konusunda da oldukça zengin bir kartela sunulmaktadır.
  • Bisikletlerin sürüş gücünü ve ne denli hız yapılabileceğini gösteren noktaların başında kesinlikle vites bilgileri gelmektedir. Shimano STEF41 / RD-TY300 Tourney 21 vites özelliğine sahip olduğu için kişilerin sorunsuz bir biçimde hız artırmaları ve zorluk derecelerini belirlemeleri de mümkün kılınmaktadır.
  • Sele özellikleri de sürüş keyfi üzerinde önemli etkileri olan kriterlerden bir tanesidir. Jel destekli bir yapıya sahip olduğu için Salcano bisikletlerde her türlü sarsıntıya dayanıklı bir yapı söz konusudur.
  • Jantlar hem dış görüntü bakımından hem de kişilerin elde edecekleri sürüş kalitesi konusunda çok büyük bir öneme sahiptir. Salcano firması bisikletlerinde kendi üretimi olan jantları kullanmaktadır. XPRO HT02 8x4H özel örüm jantlar sayesinde sürüş keyfinizi sorusuz bir biçimde devam edecektir.

Salcano NG650 29 V modeli bu özellikleri sayesinde hem seri hem de sorunsuz bir sürüş keyfi vaat etmektedir.

Bisiklet Hakkında Yapılan Yorumlar

Salcano bisikletlerin kullanım performansı konusunda büyük bir beğeni topladığı bilinmektedir. 29 V modeli de dağ bisikletine ilgisi olan kişileri kesinlikle tatmin edecek teknik özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Ürünler dayanıklılık testlerinden geçirilmeden piyasaya sürülmediği için kullanım sırasında güvenlik ya da genel sistem hakkında sıkıntı yaşayacağınız bir durum söz konusu olmayacaktır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Salcano Ng650 29 V
Değerlendirmeniz
To Top