SKU
999999968

Salcano Ng750 26 V

Salcano NG750 26 V bisikleti sayesinde hızlı ve güvenli bir sürüş yaşayabilecek, teknik özellikleri sayesinde kendinizi konforlu hissedeceksiniz.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Salcano Ng750 26 V
Marka
Salcano
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
Alüminyum
Maşa
Zoom CH386 alüminyum taçlı amortisörlü maşa
Arka Vites
Shimano RD-TX35 Tourney
Vites Kolu
Shimano Tourney ST-EF41
Lastik
Salcano Speedy XCM Comfort 2.20 Lastik
Sele
Salcano Logolu Jel Takviyeli Sele

Profesyonel dağ sürüşü yapmak isteyenler için alınabilecek bir dağ bisikletinde dikkat edilmesi gereken birçok özellik vardır. Salcano NG750 26 V bisikleti sayesinde hızlı ve güvenli bir sürüş yaşayabilecek, teknik özellikleri sayesinde kendinizi konforlu hissedeceksiniz.

Salcano NG750 26 V Özellikleri

  • 2017 senesinde piyasaya sürülmüş ürün dağda kullanıma uygundur.
  • 21 vitestir.
  • 26 inç jant boyuna sahiptir.
  • Farklı renklerde satın alabilirsiniz. Medium, metalik gri, yeşil ve siyah renkleri vardır.

Dağ Bisikleti Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Dağ bisikleti alacağınız zaman özellikle dikkat etmeniz gereken temel unsurlar kadro, maşa, lastik ve jant özellikleridir. Salcano NG750 26 V gibi bir dağ bisikleti sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağı için güvenle satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kadro sürüş konforu açısından bisiklet sürücüsü için önemlidir. Vücut ölçülerinize hiç uymayan bir kadro alırsanız rahat bir sürüş pozisyonu da belirleyemez ve kendinizi rahatsız hissedersiniz. Kadro seçiminde bazı yöntemler ön plana çıkar. Bunların başında da bisikletin yanında ayakta durmak gelir. Bu pozisyonda bisiklet lastiği yerden en az 5 cm üstte olmalı ve ön boru bacak arası kısmınıza denk gelmelidir. Salcano modellerinde kolaylıkla kendinize uygun bir kadro seçebilirsiniz.

Dağ bisikleti arazide kullanıldığı için dayanıklılık anlamında güçlüdür. Bu nedenle bisiklet seçiminde de maşa özellikleri önemlidir. Çünkü bu konforun dışında güvenlik açısından büyük bir önem taşır. Dağ bisikleti içerisinde yer alan maşalar zorlu arazilerde ilerleyebilmek için önemlidir. Ancak yokuş çıkarken ya da hız yaparken sarfettiğiniz kuvvetin bir kısmının maşa tarafından emildiğini de unutmamanız gerekir. Maşalar genelde üç farklı şekilde satılır ve bunlar yağlı maşalar, havalı maşalar ve yaylı maşalardır.

Lastik ve Jant Boyu Seçimi Nasıl Yapılır?

Salcano NG750 26 V modelinde yer alan 26 inç jant aralığı size dağ içerisinde yeterli gelecektir. Bunun dışında hız ve konfor tercihlerinize bağlı olarak daha farklı bir seçim de yapmak isteyebilirsiniz. Ancak genelde dağ bisikletlerinde yaygın olarak 26 inç jant boyunun kullanıldığını söylemek gerekir. Böylece daha seri ilerler ve kolay kullanıma sahip olursunuz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Salcano Ng750 26 V
Değerlendirmeniz
To Top