SKU
salcano-xrs-050-claris

Salcano Xrs 050 Claris

Bisiklet tutkunuzu yarışlarda da gösterebileceğiniz ve hızlı yapısıyla takdirinizi kazanacak olan model Salcano XRS050 Claris 510 mm son derece atik ve kullanımı kolay bir bisiklettir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Salcano Xrs 050 Claris
Marka
Salcano
Fren Tipi
Kaliper Fren
Vites Sayısı
16 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro
700C Hafif Alaşım Aluminyum
Maşa
HiTen
Vites Kolu
Shimano ST-2000
Lastik
Salcano XRS Serisi Lastik
Krank Takımı
Shimano Claris FC-2000 50t/34t

Bisiklet tutkunuysanız ve bisiklet yarışlarına da katılmak istiyorsanız kendinize sadece bir yol bisikleti ya da şehir bisikleti değil aynı zamanda yarış bisikleti de alabilirsiniz. Bisiklet tutkunuzu yarışlarda da gösterebileceğiniz ve hızlı yapısıyla takdirinizi kazanacak olan model Salcano XRS050 Claris 510 mm son derece atik ve kullanımı kolay bir bisiklettir. Siz de hem yol bisikleti hem de yarış bisikleti olarak kullanmaktan yanaysanız Salcano’nun bu modelini mutlaka tercih etmelisiniz.

Salcano XRS050 Claris 510 mm Özellikleri

  • 2017 senesinde bisiklet piyasasında üretilmiş olan bu model yarış ve yol için idealdir.
  • 16 viteslidir.
  • 51 cm boyutu vardır.
  • Siyah ve kırmızılı siyahlı renklerini bulabilirsiniz.

Hafifliğiyle Her Yola Uyum Sağlayacak

Salcano XRS050 Claris 510 mm yol bisikleti hafifliğiyle yollarda hızlı ve güvenli bir şekilde gitmeniz için tasarlanmıştır. Oldukça ince tekere sahip olan bu bisiklet sürat bisikleti olarak da kullanıldığı için en hafif bisikletler arasındadır. Düz maşaya sahip olan Salcano yol ve yarış bisikletleri bu sayede engebeli yerlerde karbon maşa sayesinde emilmeyi arttırır.

Amortisör bisikleti ağırlaştıracağından yol ve yarış bisikletlerinde tercih edilmediği için siz de yol bisikleti alırken bunlara dikkat etmelisiniz. Ergonomik olarak bir kere kullandıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bu bisiklet darbelerin emilimini arttıracak malzemelerden de üretilmiştir. Farklı tutuş pozisyonlarında kullanılabilmesi de en avantajlı özelliklerinden biridir. Yollarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Salcano yol bisikleti sizin için ideal bir yarış bisikleti de olacaktır.

Doğru Yol Bisikletini Seçmeye Dikkat Etmelisiniz

Ağırlıkları çok hafif olan yol bisikleti modellerini seçerken vücut tipinize ve boyunuza uygun olan modelleri seçmeyi unutmamalısınız. İnce lastikleri sayesinde sürati zirvede hissedeceğiniz XRS050 Claris 510 mm model sayesinde çok hızlı sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Her bisiklet tutkununun tecrübe etmesi gereken bu modelden vazgeçemeyecek ve kullandıkça yeni yollara gitmek isteyeceksiniz.

Şehir tur bisikletinden sonraki durağınız yol bisikletiyse siz de Salcano modellerine bakarak en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Senelerce sorunsuz kullanabileceğiniz bu yarış ve yol bisikleti sayesinde bir daha bisikletten asla vazgeçemeyeceğinizi ve her yere bununla gitmek isteyeceğinizi söyleyebiliriz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Salcano Xrs 050 Claris
Değerlendirmeniz
To Top