SKU
11101005

Schwalbe Dış Lastik Marathon Plus Mtb Smartguard 26x2.10 Reflektörlü

Marathon plus mtb smartguard 26x2.10 reflektörlü ürünümüz sizlerin konforu için tasarlanan bir üründür.
Özel Fiyat 299,52 ₺ Normal fiyat 332,80 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Schwalbe Dış Lastik Marathon Plus Mtb Smartguard 26x2.10 Reflektörlü
Marka
Schwalbe
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisikleti ister ulaşım aracı olarak kullanın ister hobi olarak kullanın, hava durumu değişikliklerine özellikle yağmura karşı hazırlıklı olmanız gerekir. Öncelikle kıyafetleriniz rüzgar ve yağmur geçirmez olmalıdır. Eğer yağmur varsa flaşör ile yolu hem rahat görür hem de diğer araçlar tarafından fark edilirsiniz. Yağışlı havalarda bisikletinize çamurluk takmanız gereklidir, özellikle arka tekerlekten sıçrayacak olan çamur sürüşünüzü etkileyebilir. Eğer bir grup halinde ya da trafikte bisiklet kullanıyorsanız çapraz bir düzende ve aradaki mesafeyi koruyarak sürüş yapmanız sizi yağmur suların sıçramasından koruyacaktır.

Marathon Plus Mtb Smartguard 26x2.10 Reflektörlü Özellikler;

  • Yüksek kalite malzemeden yapılmıştır.
  • Kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
  • Tüm bisikletlere kolayca uyum sağlar.

Marathon plus mtb smartguard 26x2.10 reflektörlü ürünümüz sizlerin konforu için tasarlanan bir üründür. Bisikletinizin özelliklerini göz önünde bulundurarak, uygun ölçülerde dış lastik ürününüzü Schwalbe markamızdan tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi bulunan markamız her türlü ihtiyacınıza cevap vermektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Schwalbe Dış Lastik Marathon Plus Mtb Smartguard 26x2.10 Reflektörlü
Değerlendirmeniz
To Top