SKU
scott-aspect-710

Scott Aspect 710

Scott Aspect 710 teknik ve niteliksel özellikler sayesinde uzun seneler boyunca kullanımınıza uygun olan bir üründür.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Aspect 710
Marka
Scott
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
30 Vites
Jant Ebatı
27,5”
Kadro
FrameAspect 700 seriesAlloy 6061Performance geomet
Maşa
Rock Shox 30 Silver 27.5"TK Solo Air, Alloy steererPopLoc Lockout / reb. Adj., 100mm travel
Lastik
Kenda Slant 627.5x2.1 / 30TPI
Sele
Syncros M2.5

Scott Aspect 710 dağ bisikleti kategorisi içerisinde kişilerin elde edebilecekleri en dayanıklı modellerden bir tanesidir. Ülkemizden satın alabileceğiniz dağ bisikleti markaları içerisinde Scott hem uygun fiyatlı olması ile hem de dayanıklı yapısı sayesinde popülerliğini korumaya devam etmektedir.

Scott markasının ortaya koyduğu her bisiklet gibi bu modelin de 2 sene boyunca geçerli olan bir garanti sistemi bulunmaktadır. Garantinin uzatılması gibi ek hizmetler de bulunmaktadır. Bisikleti daha önceden satın almış ve kullanmış olan kişilerin garanti sürecine bile ihtiyaç duymadan uzun seneler kullandıklarını belirttiklerini de görebilirsiniz.

Scott Aspect 710 Dağ Bisikleti Özellikleri

Scott markasının bu denli fazla tercih edilmesinin sebebi teknik bakımdan dayanıklı ve kusursuz yapılar sunmasıdır. 710 modelinin özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

·         Model piyasaya 2017 senesinde sürülmüştür. Sürüldüğü andan itibaren de konu ile alakalı olan kişilerin dikkatini çekmiştir.

·         Sele borusu ve selenin rahat olması ve sarsıntılara karşı da dayanıklı olması için gerekli olan testlerden geçirilmiştir.

·         Ön göbek Formula CL51 tipindedir. Arka göbek ise Shimano FH M3050 şeklinde nitelendirilmektedir. Bu sistem sayesinde uzun seneler boyunca sorunsuz bir biçimde bisikletinizi kullanabilirsiniz.

·         Dağ bisikletlerinde zincirin hem paslanmaz yapıda hem de dayanıklı olması gerekmektedir. Neredeyse sistemin tüm yükünü yokuşlu olan bölgelerde zincir üstlenmektedir. 710 modelinde KMC X10 tipi zincir kullanılmaktadır.

·         Boyut olarak Medium şeklinde belirlenmiş olan bu bisikletin Siyah gri ve yeşil renkleri de mevcuttur.

Scott Aspect 710 bu teknik ve niteliksel özellikler sayesinde uzun seneler boyunca kullanımınıza uygun olan bir üründür. Dağ bisikletlerinin sahip olması gereken hafiflik özelliğinden başlayarak dayanıklılığa kadar bütün nitelikler bu modelde birleşmektedir.

Fiyat Analizi ve Kalite

Aspect 710 aracılığı ile elde edeceğiniz kalitenin ödemeniz gereken fiyatı kat ve kat karşılayacağından emin olabilirsiniz Renklendirme özelliklerine kadar uzun seneler boyunca kullanım üzerine odaklanmış olan bir sistem söz konusudur.

Diğer markaların aynı özelliklere sahip olan bisikletleri ile kıyaslama yapıldığı zaman Scott markasının ne denli uygun fiyatlı olduğunu görebilirsiniz. Kalite fiyat uyumu konusunda müşteri dostu olan bisiklet firmalarından bir tanesidir. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Aspect 710
Değerlendirmeniz
To Top