SKU
scott-aspect-720

Scott Aspect 720

Scott Aspect 720 aynı özellikler ile piyasada bulabileceğiniz birçok marka ve modelden çok daha yetkin bir yapıya sahiptir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Aspect 720
Marka
Scott
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
30 Vites
Jant Ebatı
27,5”
Kadro
Alüminyum
Lastik
Kenda Slant 627.5x2.1 / 30TPI
Sele
Syncros M3.0

Dağ bisikleti alanında kendini gösteren markalardan biri olan Scott renk ve model bakımından oldukça büyük bir çeşitlilik sunmaktadır. Ürünlerin uzun müddetler boyunca garanti altında olması sebebi ile bir sorun ile karşılaşsanız bile kısa bir süre içerisinde çözeceğinizden emin olabilirsiniz. Scott markası bu konuda gerekli müşteri hizmetleri desteğini sağlamaktadır.

Scott Aspect 720 bu barkanın en sık tercih edilen modellerinden bir tanesidir. Renk seçenekleri konusunda mavi ve yeşil olanların konu ile ilgili olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edildiği de ayrıca bildirilmelidir.

Scott Aspect 720 Özellikler

Scott markasının Aspect 720 modelinin özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

·         Bisikletlerde de beden özellikleri bulunmaktadır. Vücut yapınıza uygun olarak beden seçiminizi tamamlamalısınız.

·         Small bedende olan bu bisiklette mavi, yeşil ve siyah renk seçenekleri mevcuttur.

·         Ürünün renklendirmesinden başlayarak bütün araç parçalarına kadar her bir nokta onaylı ve testlerden geçirilmiş olan materyallerden seçilmiştir. Kullanan kişinin herhangi bir güvenlik sorunu yaşamaması için de önlemler alınmıştır.

·         Bisikletlerin hafifliği de performans konusunda kişileri oldukça etkilemektedir. Scott markasının Aspect serisinde olan bu bisikletler oldukça hafif olduğu için hareket kabiliyetiniz de üst seviyede olacaktır.

Fiyat Analizi

Scott Aspect 720 aynı özellikler ile piyasada bulabileceğiniz birçok marka ve modelden çok daha yetkin bir yapıya sahiptir. Siz de bütçe konusunda daha uygun seçeneklere bakıyorsanız Scott sizin için oldukça uygun bir marka olacaktır.

Bisikletin yanı sıra kask ve koruma dizlikleri gibi ürünleri de satın almak isterseniz sizin için önerilmiş olan uygun bütçeli paketlere bir göz atabilirsiniz. Koruma malzemeleri olmadan bisiklet kullanmak ortaya çıkabilecek aksiliklerde yaralanmanıza sebep olabilir. Bu nedenle koruma öğelerini de edinmeniz tavsiye edilmektedir. Bu denli uygun fiyatlı olmasına rağmen sağladığı konfor ve sürüş zevki bakımından ön planda olan bir model olduğu da belirtilmelidir.

Aspect 720 dağ bisikleti formatsında hazırlanmış bir yapıya sahiptir. Bu nedenle darbelere ve sarsıntılara karşı da oldukça dayanıklı olduğu dikkate alınması gereken noktalardandır. Daha önce bu model bisikleti kullanan kişilerin yorumları da modelin oldukça memnuniyet uyandırıcı olduunu ortaya koymaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Aspect 720
Değerlendirmeniz
To Top