SKU
scott-aspect-730

Scott Aspect 730

Aspect 730 (KH) dağ bisikleti ilerleme kaydetmeniz için en elverişli bisiklet modellerinden biridir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Aspect 730
Marka
Scott
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
27 Vites
Jant Ebatı
27,5”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
Aspect 700/900 series Alloy 6061 / Performance geo
Maşa
SUNTOUR XCR RL HAVALI 100mm GİDONDAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO ACERA M3000
Arka Vites
Shimano Deore RD-M592
Lastik
Kenda Slant 6 2.35 / 30TPI
Sele
Syncros M3.0

Engebeli arazileri bisikletinizle aşmayı seviyorsanız güvenle yola devam etmek için sizi yarı yolda bırakmayacak bisikletler tercih etmelisiniz. Bu nedenle alanında iddialı isimlerden biri olan Scott sizin için güçlü ve dinamik modeller tasarlamıştır. Bu modeller şehir kullanımına uygun olmasa da uzun yol ve zorlu arazilerde kolaylıkla gidecektir. Aspect 730 (KH) dağ bisikleti ilerleme kaydetmeniz için en elverişli bisiklet modellerinden biridir. Amortisörlü maşaya sahip olan bu dağ bisikletiyle dağ bayır demeden ilerleyebilecek ve gücünüzü doğru kullandığınızı hissedeceksinzi.

Aspect 730 (KH) Özellikleri;

  • Zorlu hava koşullarına ve engebeli arazilere uygun tasarlanmıştır.
  • Medium boyu vardır.
  • Sarı ve siyah renk seçeneklerini bulabilirsiniz.
  • Dayanıklı malzemeden üretildiği için çarpma ve vurma gibi darbelerden kolay etkilenmez.

Oldukça kaliteli bir süspansiyon sistemine sahip olduğunu söyleyebileceğimiz dağ bisikletleri ergonomik olarak hız yapmaya değil, zorlu yolları geçmek için tasarlanmıştır. Bu bisikleti alınca hız yapmayı düşünüyor ya da bu bisikleti şehirde kullanmayı düşünüyorsanız bunun çok yanlış bir seçim olduğunu söylemek zorundayız. Bisikletler kullanım amacına uygun olarak kullanılmalıdır. Dağ bisikleti şehirde size zorluk çıkaracağından bunu sadece zorlu ve engebeli arazilere giderken kullanmalısınız. Diğerlerine göre çok daha ağır olan dağ bisikletlerinde amortisör verimi de yoktur. Alışveriş merkezlerinde satılan arka amortisörü büyük olan dağ bisikletleri sizi sadece görüntü olarak cezbedeceği için bunlardan uzak durmanız gerekir.

Kendinize iyi bir dağ bisikleti almak için iyi bir parayı da gözden çıkarmanız gerekir. Dağ bisikletleri diğer bisiklet türlerinin yanında en pahalı olan modellere sahiptir. Bu nedenle güvenliğinize özen göstermeli ve iyi bir bisiklet için bu parayı da gözden çıkarmalısınız. Güvenlik ekipmanlarını da almayı unutmamalı ve yola çıkarken mutlaka bunları takmanız gerektiğini unutmamalısınız. Dağ bisikleti tutkunları için bu çok ideal olduğunu söyleyebileceğimiz model, sadece kaliteli değil, şık görünüşüyle de sizi etkisi altına alacaktır. Bu nedenle renk seçimini yaparak bir an önce internetten sipariş verebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Aspect 730
Değerlendirmeniz
To Top