SKU
scott-aspect-740

Scott Aspect 740

Değerlendirme:
87%
Aspect 740 (KH) dağ bisikleti internet sitemizden kolaylıkla siparişini verebileceğiniz bir bisiklettir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Aspect 740
Marka
Scott
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
27 Vites
Jant Ebatı
27,5”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
Aspect 700/900 series Alloy 6061 / Performance geo
Maşa
Suntour XCM-HLO Hyd. Lockout / 100mm travel
Ön Vites
Shimano FD-M3000
Arka Vites
SHIMANO ALIVIO M4000
Lastik
Kenda Slant 6 2.35 / 30TPI
Sele
Syncros M3.0

Bisikleti sadece şehir içinde kullanmıyor ve bisikletinizle zorlu yollarda da ilerlemek istiyorsanız bir dağ bisikletinin şart olduğunu bilmelisiniz. Farklı kullanım amaçlarına uygun bisikletler üreten Scott, dağ bisikleti konusunda da uzman ve iddialı bir isimdir. Markanın dağ bisiklet modellerine bakarak engebeli koşullarda da gidebilecek, orta kalın tekerlekli, çok ağır olmayan ve gücünüzü emmeyen bir model bulabilirsiniz. Bu modellerden biri olan Aspect 740 (KH) dağ bisikleti internet sitemizden kolaylıkla siparişini verebileceğiniz bir bisiklettir. Fiyat performans olarak incelendiğinde cazip olduğunu farkedeceğiniz bu bisikleti uzun yola giderken de güvenle alabilirsiniz.

Aspect 740 (KH) Özellikleri;

  • Şehir kullanımına uygun değildir ve sadece zorlu arazilerde kullanılması tavsiye edilir.
  • Medium boyutundadır.
  • Siyah ya da kırmızı renk seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
  • 27,5 jant boyutunsa sahiptir.
  • Paslanmayan, dayanıklı malzemeden üretildiği için senelerce kullanılabilir.

Farklı renk seçeneklerinde alabildiğiniz için hem kadınlar için hem de erkekler için uygun olabilecek bu bisiklet ağırlığı nedeniyle diğerlerinden farklıdır. Bilindiği üzere dağ bisikletleri son derece ağırdır. Çünkü zorlu ve engebeli yollarda ilerler, dağlık arazileri bu bisikletle geçersiniz. Ayrıca hız ve şehir bisikleti yerine kullanılmaması gerekir. Zaten hız yapamayacağınız bu bisikletlerle şehirde dolaşırken de zorlanacağınızı söyleyebiliriz. Yani bisikletleri mutlaka amacına uygun olarak kullanmalısınız. Gerçekten çok muntazam bir süspansiyon sistemine sahip olan dağ bisikletlerinde amortisör verimi olmadığından aldanmamanız gerekir.

Yukarıda bahsettiğimiz amortisör verimi özellikle alışveriş merkezlerinde görsel anlamda insanları yanıltabilir. Çünkü bu yerlerde bisikletlerin arkasında büyük amortisörler vardır ve bunlar bisikleti çok ağırlaştırır. Oysa alırken görüntüsüne değil sadece bisikletin teknik özelliklerine odaklanmanız gerekir. Ciddi bir parayı gözden çıkararak almanız gereken bu dağ bisikletlerinde özellikle güvenlik ekipmanlarını da ihmal etmeden almanız gerekir. Aksi durumda tehlikeye atılmış olursunuz. Dağ bisikleti çok dayanıklı bir mekanizmaya sahip olduğu için senelerce kullanabilecek ve yıllarca sorunsuz bisiklet sürebileceksiniz. Özelliklerini saydığımız bu dağ bisikleti sayesinde güvenle yollara atılabilecek ve zorlu hava koşullarında da ilerleyebileceksiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Aspect 740
Değerlendirmeniz
To Top