SKU
scott-aspect-910

Scott Aspect 910

Scott Aspect 910 modeli kapsamında kişilerin dağlık alanlarda bu denli kolay hareket etmelerinin ana sebebi kesinlikle zincir ve jant yapısının çok kuvvetli olmasıdır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Aspect 910
Marka
Scott
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
30 Vites
Jant Ebatı
29”
Kadro
Alüminyum
Maşa
Rock Shox 30 Silver 27.5"TK Solo Air, Alloy steererPopLoc Lockout / reb. Adj., 100mm travel
Vites Kolu
SHIMANO DEORE M610 3X10
Lastik
Kenda Slant 6 2.1 / 30TPI
Sele
Syncros M3.0

Scott markasının ortaya koymuş olduğu modellerin her biri dayanıklılık yönünden üst seviyededir. Kişilerin dağ bisikleti konusunda en sık tercih ettikleri markalardan biri olan Scott oldukça büyük bir model çeşitliliği de sunmaktadır. Sunulan bu yüksek kaliteye rağmen ortaya koyulmuş olan fiyat seviyesinin çok da yüksek olmadığı dile getirilmelidir.

Scott Aspect 910 Özellikleri

Scott Aspect 910 bisiklet modelinin bu kadar dayanıklı ve dağ bisikletleri konusunda ön planda olmasının sebebi sahip olduğu şu özelliklerdir;

·         Maşa kısımları gümüş detaylı olmak ile beraber renk konusunda değişim yapılabilmektedir. Rock Shox 30 Silver olarak nitelendirilen bir maşa yapısı söz konusudur.

·         Jant tellerinin her bir parçası paslanmaz bir yapıda üretilmiştir. Paslanmaz olması dış koşullardan minimum derecede etkilenmenizi sağlamaktadır.

·         241383007 ürün kodu ile satışa sunulmuş olan bu modelin beden ölçüleri Medium olarak belirlenmiştir. Renk seçenekleri konusunda ise siyah, gri ve yeşil olan ürünlere kısa bir süre içerisinde erişebilirsiniz.

·         Güneş ışınları ya da su ile temas sebebi ile renk solmasının meydana gelmemesi için renklendirme konusunda da uzman görüşleri dikkate alınarak adımlar atılmıştır.

·         13.44 kilogramlık bir ağırlığa sahip olan bu bisiklet sayesinde dağlık parkurlarda kolayca hareket edebilirsiniz.

Özellikler bazında incelendiği zaman uzun seneler boyunca sorunsuz olarak kullanabileceğiniz anlaşılmaktadır. Aspect 910 alanında en öne çıkan modellerden biri olmaya devam etmektedir. 2017 senesinde satışa sunulduğu andan itibaren dağ bisikleti alanında dayanıklılığı ile bu konunun uzmanlarından takdir almaktadır.

Zincir ve Jant Kriterleri

Scott Aspect 910 modeli kapsamında kişilerin dağlık alanlarda bu denli kolay hareket etmelerinin ana sebebi kesinlikle zincir ve jant yapısının çok kuvvetli olmasıdır. Ancak bu denli kuvvetli bir sisteme sahip olan bisikletlerde sorunsuz bir sürüş keyfi elde edilmektedir.

Scott markasının 910 kodlu modelinde sahip olduğu jant özellikleri
Syncros X-20 Disc/32H olarak nitelendirilmektedir. Jantın rengi ise genellikle siyahtır. Bu konuda farklı bir talebiniz varsa firmaya bildirebilirsiniz. Kişisel istekler Scott markası tarafından dikkate alınmaktadır. Bisikletinizi alırken yanında koruma malzemelerini de sipariş edebilirsiniz. Bu şekilde daha uygun fiyatlı bir set hazırlayabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Aspect 910
Değerlendirmeniz
To Top