SKU
scott-aspect-920

Scott Aspect 920

Zorlu parkurlarda bisiklet sürmeyi sevenlerin keyfi en üst noktada yaşamalarına yardımcı olan Scott Bike Aspect 920 (KH) bütçenizi sarsmadan en iyi alternatife kavuşmanızı sağlar.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Aspect 920
Marka
Scott
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
30 Vites
Jant Ebatı
29”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
Aspect 700/900 series Alloy 6061 / Performance geo
Maşa
SUNTOUR XCR RL HAVALI 100mm GİDONDAN KİLİTLİ
Vites Kolu
Syncros M3.0
Lastik
Kenda Slant 6 2.35 / 30TPI
Sele
Syncros M3.0

Zorlu parkurlarda bisiklet sürmeyi sevenlerin keyfi en üst noktada yaşamalarına yardımcı olan Scott Bike Aspect 920 (KH) bütçenizi sarsmadan en iyi alternatife kavuşmanızı sağlar. Ürün, henüz bu alana yeni adım atan ve kendini geliştirmek isteyen bisiklet severler için de son derece uygun bir seçenektir.

Genel Özellikleri

  • Üründe yer alan frenler hidrolik sistemde üretilmiştir. Shimano BR - M 315 serisinin tercih edildiği frenlerde SM RT 10 CL Rotor modelinden faydalanılmıştır.
  • Üründeki BB Set 68 milimetre ölçüsünde olup kabuk tipli Shimano SM - BB 53 kullanılmıştır.
  • 2 parçadan oluşan bir tasarımın yer aldığı vites değiştiricide 40 x 30 x 22 ebatlarındaki Shimano FC - MT 500 tercih edilmiştir.
  • Üretimi Sunta tarafında gerçekleştirilen çatalda XCR RL-R modelinden yararlanılmıştı ve 100 milimetre ölçüsündedir.

Gövde Yapısı ve Özellikleri

Bike Aspect 920 (KH) modelinde yüksekliği kullanıcıya göre ayarlanabilen parçalar kullanılmıştır. Gidon ve sele kısmı sürücünün boyuna göre şekil alabilir. Sele kısmında tercih edilen jelli yapı sayesinde, uzun süreli kullanımlarda dahi kas ağrılarına karşı koruma sağlanır. Ayrıca kaplamasına yerleştirilen gözenekler sayesinde terlemenin en aza inmesine yardımcı olunur.

Kadrosu alüminyum malzemeler kullanılarak imal edilen model, bir dağ bisikletinin yüksek performansını sunarken hafif yapısıyla şehir içinde yapılan gezilerde de keyifli bir yolculuk yapma imkanı verir. Karşınıza çıkan engellerde bisikleti zorlanmadan taşıyabilirsiniz.

Tekerlekler ve Vites Sistemi

Ürünün tekerleklerinde iki farklı ebat bulmanız mümkündür. Binecek olan kişinin tercihine göre 27.5 veya 29 inçlik versiyonlar satın alınabilir. Bisiklet kullanımınız daha çok düz arazilerde gerçekleşiyorsa büyük çaplı tekerlekleri tercih etmeniz avantajınıza olacaktır.

Viteslerde, Scott modellerinde artık bir klasik haline gelen Shimano ürünleri yer almaktadır. Ön ve arka viteslerin her ikisinde de Deore serisi kullanılmakta olup öndeki vites değiştiricide FD - M 610 modelinin 31.8 mm ölçüsünde olanı tercih edilmiştir. Ayrıca arka kısımda da Deore serisinin RD - M6000 serisi içinde yer alan gölge tipi ürün yer alır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Aspect 920
Değerlendirmeniz
To Top