SKU
scott-aspect-930

Scott Aspect 930

2017 yılında piyasaya sürülen ve markanın en beğenilen modelleri arasına giren Scott Bike Aspect 930 (KH) yeni versiyonu standart dağ bisikletlerinden beklediğini her şeyi sunmasının yanı sıra, alüminyum alaşımlar kullanılarak imal edilen gövdesi ve özel

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Aspect 930
Marka
Scott
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
27 Vites
Jant Ebatı
29”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
Aspect 700/900 series Alloy 6061 / Performance geo
Maşa
SUNTOUR XCM RL 100mm GİDONDAN KİLİTLİ
Lastik
Kenda Slant 6 2.35 / 30TPI
Sele
Syncros M3.0

2017 yılında piyasaya sürülen ve markanın en beğenilen modelleri arasına giren Scott Bike Aspect 930 (KH) yeni versiyonu standart dağ bisikletlerinden beklediğini her şeyi sunmasının yanı sıra, alüminyum alaşımlar kullanılarak imal edilen gövdesi ve özel üretim aksamı sayesinde bir şehir bisikletinin konforunu yaşatır.

Genel Özellikleri

  • Ürünün vites mekanizmasında Shimano ile çözüm ortaklığı gerçekleştirilmiş olup markanın farklı serileri kullanılmıştır.
  • Vites kolu, R Fire Plus olarak adlandırılan model olup, SL M 37-9-R sersinin bir bileşenidir.
  • Arka viteslerde Deore serisinin çok beğenilen modelleri arasında yer alan RD - M 592 kullanılmıştır. Ön viteste ise FD- M3000 sersinin 31.8 mm kalınlığındaki bir modelinden faydalanılmıştır.
  • Üründeki sele borusu ve sele, Syncros tarafından imal edilen parçalardan seçilen M 3.0' serisidir. Boru rengi siyahtır ve ölçüleri 12 / 31.8 mm şeklindedir.
  • Modelin pedalları, zorlu koşullarda bile sürücünün ayağına ulaşacak şekilde tasarlanmıştır ve Wellgo tarafından üretilmiştir.

Gövde Yapısı ve Özellikleri

Bike Aspect 930 (KH) Sunta imzası taşıyan XCR - RL R maşası, ön tekerleğe çift taraflı bağlantısı olan taç tipindedir. Markanın çoğu modelinde yer alan uzaktan kilitlenme sistemi de, ürünün gövde kısmındaki senkronizasyonu öne çıkaran detaylar arasındadır.

Üründeki kadro ve maşa aksamı alüminyum alaşımlardan imal edilmiş ve üst kısmı elektrostatik boyalarla kaplanmış ve parlak bir görünüm kazandırılmıştır. Birden fazla ebatta üretildiği için geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden modelin frenlerinde hidrolik disk sistemi kullanılmıştır.

Lastikler ve Jantlar

Modelin daha yüksek performans sunması için tekerlek boyutu 27.5 inçten 29 ince yükseltilmiştir. Zeminle temas eden yüzey miktarı bu şekilde artırılarak ürünün süspansiyonu maksimize edilmiştir. Tekerlek ebatlarına uygun olarak dizayn edilen jantları, güçlü bir destek sunarken şık bir görüntü verir.

14.04 kilogram ağırlığındaki model, ön kısımda kullanılan amortisörler sayesinde engebelerde dinamizmini düşürmeden ilerler ve 27 vitesli şanzıman sistemi sayesinde düz yollarda da hızlı bir sürüş deneyimi vaat eder. Scott tarafından ortaya konulan bu dağ bisikleti, acemi sürücüler için de uygundur.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Aspect 930
Değerlendirmeniz
To Top