SKU
1000000121

Scott Aspect 940

Bike Aspect 940 (KH) dağ bisikleti zorlu yol koşullarına dayanıklı olduğu için güvenle kullanabileceğiniz bir bisiklet olacaktır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Aspect 940
Marka
Scott
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
27 Vites
Jant Ebatı
29”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
Aspect 700/900 series Alloy 6061 / Performance geo
Maşa
SUNTOUR XCM RL 100mm GİDONDAN KİLİTLİ
Lastik
Kenda Slant 6 2.35 / 30TPI
Sele
Syncros M3.0

Bisiklet sizin sadece günlük hayatta kullandığınız bir eğlence aracı değilse ve pek çok haftasonunu bisikletinizle uzun yol yapmak, engebeli arazilere çıkmak için kullanıyorsanız o zaman bir dağ bisikleti almanız gerekmektedir. Scott marka dağ bisikletleri de sizin isteklerinizi karşılayacak kalitede dağ bisikletleri üretmekte ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanılmaktadır. 2018 model Bike Aspect 940 (KH) dağ bisikleti zorlu yol koşullarına dayanıklı olduğu için güvenle kullanabileceğiniz bir bisiklet olacaktır.

Bike Aspect 940 (KH) Özellikleri

  • 29 vitestir.
  • Medium boyutundadır.
  • Siyah ve kırmızı renk seçenekleri vardır.
  • Darbelere ve ezilmelere dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

Dağa çıkmak, kendinizi orman ve sessizlikle baş başa bırakmak istiyorsanız yapmanız gerekenlerin başında bir dağ bisikleti edinmek gerekir. Diğer bisiklet tür ve modellerine göre biraz daha pahalı olduğunu söyleyebileceğimiz bu dağ bisikletleri aynı zamanda diğerlerine göre daha da ağırdır. Bu nedenle normal bir şehir bisikleti gibi olmadığını bilmelisiniz. Zaten bisiklet kullananlar önce şehir bisikletinde pratik yapar ve daha sonrasında dağ bisikleti ya da yol bisikletine geçer. Dağ bisikletinde gücünüz emildiği için hız yapabilmeniz mümkün değildir ve zaten bu bisikletler hız yapma amacıyla tasarlanmamış ve sistemleri buna göre dizayn edilmemiştir.

Hız yapmak için yol bisikletini, şehirde turlamak için de şehir bisikletini seçmelisiniz. Yani her bisiklet sadece kendi amacına uygun olarak kullanılmalıdır. Dağ bisikletlerinde süspansiyon önemlidir. Arkasında geniş amortisör olan dağ bisikletlerinden uzak durmanız ve bunlara aldanmamanız gerekir. Bunlar sizi sadece görüntü olarak aldatır. Dağa çıkmadan ve bisiklete binmeden önce güvenlik ekipmanlarınızın tam olduğundan da emin olmalı ve hayatınızı yolda tehlikeye atmamalısınız.

Dağ bisikleti özellikle üretildiği parçalar düşünüldüğünde son derece dayanıklı bir bisiklet olduğu için aynı zamanda uzun yol bisikleti olarak da kullanılabilir. Engebeli ve dağlık yollarda gideceğiniz bu bisikletin tekerlekleri de diğer şehir bisikletlerine göre daha kalındır. Bisikletin çok ağır olmaması gücünüzü doğru bir şekilde kullanmanızı sağlayacağı için önemlidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Aspect 940
Değerlendirmeniz
To Top