SKU
scott-scale-770

Scott Scale 770

Scott Scale 770 modelinde kişilerin durma ya da hız azaltma alanında sorun yaşamamaları için gerekli olan sistem Shimano M396 Disc180/F ve 160/Rmm SM-RT20 CL Rotor nitelikleri ile oluşturulmuştur.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Scale 770
Marka
Scott
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
20 Vites
Jant Ebatı
27,5”
Kadro
Alüminyum
Maşa
SUNTOUR XCR RL HAVALI 100mm GİDONDAN KİLİTLİ
Lastik
Maxxis IKON
Sele
Syncros XR2.5

Scott markası dağ bisikletleri alanında bu konu ile alakalı olan kişiler tarafından en sık tercih edilen firmalardan bir tanesidir. Markanın retmiş olduğu her bir bisikletin 2 sene boyunca geçerli olan bir garanti süresi bulunmaktadır. Bisikletlerin sağlam yapısı sayesinde bu garantiye bile ihtiyaç duymadan dilediğiniz gibi keyifli sürüşü deneyebilirsiniz.

Scott Scale 770 Özellikleri:

Scott Scale 770 kapsamında bulunan temel teknik özellikler şu şekildedir;

·         Jant yapısı 27.5 ölçüleri üzerine kuruludur. Bu sayede dengenizi kaybetmeden ve hız konusunda da bir sıkıntı çekmeden kısa sürede keyifli sürüş deneyimlerini elde edebilirsiniz.

·         Dağ bisikletlerinde fren yapısının da güvenilir olması gerekmektedir. Scott Scale 770 modelinde kişilerin durma ya da hız azaltma alanında sorun yaşamamaları için gerekli olan sistem Shimano M396 Disc180/F ve 160/Rmm SM-RT20 CL Rotor nitelikleri ile oluşturulmuştur.

·         Jantların ve zincirlerin yapısı da tam olarak paslanmaz materyallerden üretilmiştir. Bu sayede dağda karşı karşıya kalınan durum ne olursa olsun jant ve zincir yapısında asla deformasyon meydana gelmemektedir.

·         Fren ve pedal yapısı kadar önemli olan bir diğer nokta da selenin yapısıdır. Dağdaki sürüş keyfinizden feragat etmek istemiyorsanız Scott Scale serisi sizin için uygun bir seçenek olacaktır. Syncros XR2.5 özellikleri ile tasarlanmış olan bu sele sayesinde boyunuza göre de ayarlamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Bu teknik sistem sayesinde en zorlu parkurlarda bile kısa bir süre içerisinde hız kazanabilir ve risksiz sürüş deneyimini yaşayabilirsiniz Scott markasının bisikletini alırken bir diğer yandan da güvenlik teçhizatlarını da satın alırsanız daha uygun fiyatlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Bisikleti satın alan kişilerin yapmış oldukları yorumlar ürün hakkındaki genel memnuniyet düzeyi hakkında da ipuçları vermektedir. Kullanan kişilerin uzun süreler boyunca herhangi bir arıza ile karşılaşmadıkları ve aracın dayanıklılığının çok yüksek olduğu belirtilmektedir.

Scale 770 sahip olduğu fiyat aralığı ile de beğeni toplamaktadır. Dağ bisikletlerinin normal koşullarda fiyatlarının ne denli yüksek olduğunu biliyorsanız bu markanın sunduğu fiyat aralığının oldukça makul olduğunu siz de görebilirsiniz. Kalite performans ilişkisi oldukça tatmin edici boyuttadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Scale 770
Değerlendirmeniz
To Top