SKU
249685022-1

Scott Speedster 10 Disc

Scott Speedster 10 DISC sahip olduğu özellikler göz önünde bulundurulduğu zaman diğer bisiklet firmalarına göre makul fiyatlı kalmaktadır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Speedster 10 Disc
Marka
Scott
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
22 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro
Alüminyum
Maşa
Speedster Carbon 1 1/8"-1 1/4"
Lastik
Schwalbe Lugano 700x32C
Sele
Syncros FL2.5

Scott markası dağ bisikletleri ve yarış bisikletleri konusunda profesyonel kullanıma uygun olan birçok farklı ürün piyasaya sürmektedir. Bu bisikletlerin gerekli olan güvenlik testlerinden geçirildiği belirtilmelidir. Scott markasının her bir bisikleti 2 senelik bir garantiye sahiptir. Fiyat konusunda uygun fiyatlı bir çizgiye sahip olmasına rağmen sunmuş olduğu kalite seviyesinin oldukça yüksek olduğu bilinmelidir.

Scott Speedster 10 DISC Özellikleri

Yol ve yarış bisikletleri olarak tabir edilen bu modelin hıza uygun bir yapısı bulunmaktadır. Özellikle kişilerin sürüşünü kolaylaştırmak adına araç aksamları hafif tutulmuştur. Hafif olmasına rağmen dayanıklılığı konusunda hiçbir sıkıntının olmadığı da belirtilmelidir. Bisikletin özellikleri;

  • Sitemizde siyah, gri ve yeşil renkleri bulunmaktadır. Renklendirme işlemleri kesinlikle dış faktörlere dayanıklı olabilecek bir şekilde uygulanmıştır.
  • Sele kısmının kaygan olmamasına özen gösterilmiştir. Yarışta sizin hızınızı düşürebilecek bütün kriterlerin en aza indirilmesi tasarım sırasında odak noktası olarak belirlenmiştir.
  • Zincir aksamlarının da seriliği ön planda tutulmuştur. 10 DISC modelinin sahip olduğu zincir özellikleri Shimano 105 CS-5800 olarak tanımlanmaktadır.
  • Fren yapısı ise Disc160/F ve 160/R mm SM-RT70 CL olarak ilgililerin bilgisine sunulmaktadır. Hızlı temas ve hızlı/ güvenli durma fren sisteminin tasarımında asılönem verilen noktaların başında gelmektedir.

Scott Speedster 10 DISC bu özellikler kapsamında bir yarış içerisinde hız yapabileceğiniz ve sürüş keyfini de sonuna kadar çıkarabileceğiniz araçlardan bir tanesidir.

Fiyat Analizi

Speedster 10 DISC piyasada aynı kalitede satın alabileceğiniz bisikletlerden daha uygun fiyatlıdır. Hız ve yarış bisikletleri kategorisinde Scott markasından daha önce alışveriş yapmış kişilerin ne denli büyük bir memnuniyet dile getirdiklerini de görebilirsiniz.

Scott Speedster 10 DISC sahip olduğu özellikler göz önünde bulundurulduğu zaman diğer bisiklet firmalarına göre makul fiyatlı kalmaktadır. Tabi ki profesyonel kullanım için tasarlanmış olan bu bisikletlerin belirli bir fiyat seviyesinin üzerinde olması da doğal karşılanmalıdır. Satın alım işlemleri sırasında kullanılması gereken ürün kodu 249685022dir. Bu bisikletin yanı sıra koruma cihazlarını da satın alırsanız yarış sırasında daha güvenli bir sürüş keyfi elde edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Speedster 10 Disc
Değerlendirmeniz
To Top