SKU
1000000226

Scott Speedster 20

Markanın en çok tercih edilen modeli Bike Speedster 20 yol/yarış bisikleti online olarak sitemizde satılmaktadır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Speedster 20
Marka
Scott
Vites Sayısı
20 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
Speedster / 6061 D.Butted Alloy Endurance geometry
Maşa
KARBON 1.1/8″
Ön Vites
Shimano Tiagra RD-4700
Arka Vites
Shimano Tiagra RD-4700
Krank Takımı
SHIMANO TIAGRA 4700
Sele
Syncros FL2.5

Bisiklet tutkunlarının uzun süren şehir içi bisiklet kullanımından sonra tercih ettiği model yol ve yarış bisikletleri olmaktadır. Özellikle bisikletinizle hız yapmayı seviyorsanız bu bisiklet modelleri tam size göredir. İnce tekerleği ve hafifliğiyle hızınıza hız katacak yol bisiklet modellerini Scott markasında bulabilirsiniz. Farklı amaçlara yönelik bisikletler tasarlayan marka, yol ve yarış için de iddialı modeller tasarlamıştır. Bunlardan dilediğinizi alabilir ve hızlı yolculuğunuza güvenle başlayabilirsiniz. Markanın en çok tercih edilen modeli Speedster 20 yol/yarış bisikleti online olarak sitemizde satılmaktadır.

Speedster 20 Özellikleri;

  • 20 viteslidir.
  • 54 cm ölçüsü vardır.
  • Hafifliği nedeniyle uzun yolda kullanılabilir.
  • Paslanmayan malzemeden üretilmiştir.

Bisiklet türleri içerisinde en ince tekerlekli ve en hafif olan modeller yol ve yarış bisikletleridir. Bir gün herkes bu bisikletlerden kendisine alarak hız yapmak ve yollara atılmak ister. Ancak sanıldığı kadar kolay olmayan yarış bisikleti öncesinde mutlaka pratik gerektirdiği için acele davranmamalısınız. Şehir bisikletini kullanmaya alıştıysanız ve pratiğiniz varsa mutlaka daha sonrasında yol bisikletine geçmelisiniz. Aksi durumda direkt bu bisikleti kullanmanız zorluk yaratacaktır.

Çok hafif olan bu bisikletler ağırlık olmaması açısından asla amortisör kullanılarak üretilmez. Bu nedenle karbon maşa denilen ve emilimi arttıran özellik kullanılır. Zaten yol ve yarış bisikletlerini bu kadar pahalı yapan özelliklerden biri de bu karbon maşadır. Yoldaki engebelerin hepsi bununla emilir. Ağırlıkları en fazla 10 kilo olur ve en az 4.6 kilo ağırlığında bir yol bisikleti bulabilirsiniz. Lastikleri de çok ince olmasına rağmen çok dayanıklı ve sağlamdır. Bisikletin kendisini de aldığınız zaman senelerce kullanabilecek ve istediğiniz kadar yol ve hız yaparak güvenle keyifli zaman geçireceksiniz diyebiliriz.

Hız yapmaktan korkmayacağınız yol/yarış bisikleti sizin bisiklet tutkunuzu kamçılayacak modellerdir. Zorlu yollarda da ilerleme sağlayan bu bisikletler çanta ve bagaj kapasiteli olduğu için yanınıza eşya almakta da zorlanmazsınız. Ancak uzun süre bisiklet kullanmayanların doğrudan yarış bisikletine yönelmeleri tavsiye edilmemektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Speedster 20
Değerlendirmeniz
To Top