SKU
999999528

Scott Sub Cross 20 Men

Scott SUB CROSS 20 MEN modeli kişilerin büyük bir rahatlıkla şehir içinde dolaşabilecekleri ve uygun fiyatlı olarak da satın alabilecekleri araçların başında gelmektedir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Sub Cross 20 Men
Marka
Scott
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
30 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
Suntour Nex HLO / Hyd. Lockout / 63mm travel
Sele
SUB Cross Men EVO / lady EVO

Scott SUB CROSS 20 MEN modeli kapsamında sürüş zevkinin oldukça yüksek olduğu bilinmektedir. Scott markasında yer alan bütün bisikletler gibi bu modellerin de 2 sene boyunca garantisi bulunmaktadır. Kullanıcı yorumlarına bakılırsa bu garantiye bile ihtiyaç duymadan uzun seneler boyunca keyifle bisikletinizi kullanabilirsiniz.

Fiyat konusunda da kesinlikle bisiklet severleri memnun eden bir yapı söz konusudur. Özellikle dağ bisikletleri ve şehir turu bisikletler konusunda diğer firmalar ile Scott arasında oldukça büyük bir fiyat farkı bulunmaktadır.

Hizmet ve ürün özelliği konusunda bir kıyaslama yapılırsa oldukça üst seviyede ve denetimlerden geçirilmiş bir sistemin var olduğunun da altı çizilmelidir. SUB CROSS 20 MEN modeli piyasada hem uygun fiyatlı olması hem de aksamlarının kalitesi ile dikkat çeken sistemlerden bir tanesidir. Kullanıcıların yorumları kişilerin memnuniyet seviyesi hakkında da ipuçları vermektedir.

Scott SUB CROSS 20 MEN Özellikleri

Scott markasının bisikletlerinin bu konuya ilgisi olan kişiler tarafından bu denli beğenilmesini sağlayan teknik detaylar şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Zincir ve jantların her biri tam olarak paslanmaz materyallerden üretilmiştir. Bu konuda Scott markası piyasanın diğer birçok markasına göre oldukça dayanıklı bir sisteme sahiptir.
  • Oturma bölgesinin rahat olması da çok büyük bir önem arz etmektedir. Scott özellikler tur bisikletlerinde bu konuya çok büyük önem veren firmalardan bir tanesidir. SUB Cross Men EVO şeklinde nitelenen bir modelde sele bulunmaktadır.
  • Pedal yapısının özellikleri teknik olarak Wellgo M 248 DU şeklinde nitelendirilmektedir. Bu pedal sistemini kullanmak diğer modellere göre çok daha kolaydır. Siz de deneyimlediğiniz zaman çok daha net anlayabilirsiniz.
  • Fren sistemi defalarca testlerden geçirildikten sonra hazır hake gelmektedir. Scott markasının frenlerinde sorun olan ya da bazı aksaklıklar tespit edilmiş ürünleri asla piyasaya sürmediği de belirtilmelidir. Bisiklet Shimano BR-M315 / Hydr. Disc / SM-RT10 CL Rotor / 160F/160R niteliklerine sahip olan bir fren sistemine sahiptir.

Scott SUB CROSS 20 MEN modeli kişilerin büyük bir rahatlıkla şehir içinde dolaşabilecekleri ve uygun fiyatlı olarak da satın alabilecekleri araçların başında gelmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Sub Cross 20 Men
Değerlendirmeniz
To Top