SKU
scott-sub-cross-30-men

Scott Sub Cross 30 Men

SUB CROSS 30 MEN modelini satın alırken bir diğer yandan da daha güvenli sürüş için olmazsa olmaz öneme sahip olan güvenlik teçhizatlarını kontrol etmelisiniz.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Sub Cross 30 Men
Marka
Scott
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
27 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
Suntour Nex HLO / Hyd. Lockout / 63mm travel
Lastik
Impac SmartPac / 700x42C / 50 TPI
Sele
SUB Cross Men EVO / lady EVO

Scott SUB CROSS 30 MEN 2017 senesinde ilgililerin satışına çıkarılmıştır. Model bakımından markanın en çok talep gören sistemlerinden bir tanesidir. Fiyat bakımından uygun olması da kişilerin bu denli kaliteli bisiklete erişim sağlamalarını kolaylaştırmaktadır. Scott makasının genel satış politikasında bu tip bir uygun fiyatlılık verişim kolaylığı söz konusudur.

Bisiklete erişebilmek için firmamız kapsamında kullanmanız gereken alışveriş kodu 249798007 olarak belirtilmiştir. Beden ölçüsü olarak Medium olan bisikletin gri rengi hali hazırda mevcuttur. Large olan bisikletin de yine aynı şekilde gri rengine erişim sağlayabilirsiniz.

Scott SUB CROSS 30 MEN Özellikleri

Scott markasının ortaya çıkardığı bu modelin teknik özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Pedal yapısı Wellgo olarak nitelendirilen sisteme sahiptir. Pedalın ayak yapınızı bozmaması için gerekli tüm önlemler bizzat firma tarafından alınmaktadır. Ayağınızın pedaldan kaymaması için gerekli olan kaymaz taban da oluşturulmuştur.
  • Frenler de en az pedallar kadar önemli bir yapıya sahiptir. Hatta bizzat bisikletin güvenilirliği frenlerin iyi çalışması ile ilişkilidir. Shimano BR-M315 / Hydr. Disc / SM-RT10 CL Rotor / 160F/160R sistem özelliklerine sahip olan bu frenler ile kusursuz olarak hareket edebileceğiniz bir yapı ortaya çıkarılmıştır.
  • Dağ bisikletlerinde daha fazla öneme sahip olsa da şehir turları için tasarlanmış olan bisikletlerde de zincirlerin büyük önemi vardır. Shimano HB-TX505 olarak nitelendirilen bir zincir yapısı söz konusudur. Zincir herhangi bir kopmanın ya da çıkmanın söz konusu olmaması için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Scott SUB CROSS 30 MEN modelini satın alarak teknik yönden tam manası ile donanımlı bir bisiklete sahip olabilirsiniz. Modelin her bir aksamı defalarca kontrol edildikten sonra satışa sunulmaktadır.

Güvenlik Teçhizatları Hakkında

SUB CROSS 30 MEN modelini satın alırken bir diğer yandan da daha güvenli sürüş için olmazsa olmaz öneme sahip olan güvenlik teçhizatlarını kontrol etmelisiniz. Güvenlik teçhizatları içerisinde özellikle kask ve dizlikler olmadan uzun süreli sürüşler yapmamalısınız. Bu teçhizatları da bisiklet alışverişiniz ile beraber sipariş ettiğiniz zaman daha indirimli bir alışveriş ortaya çıkarabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Sub Cross 30 Men
Değerlendirmeniz
To Top