SKU
265460007-1

Scott Sub Sport 20 Men

sub sport 20 men şehir/tur bisikleti modeli sayesinde siz de tabularınızı yıkacak ve gitmek istediğiniz yerlere bisikletinizle ulaşacaksınız.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Scott Sub Sport 20 Men
Marka
Scott
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
27 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro
SUB Sport 6061 Tig welding
Maşa
Suntour NEX DS PM 700C
Ön Vites
Shimano Altus FD-M371
Arka Vites
Shimano Alivio RD T4000
Krank Takımı
Shimano Acera FC-T371 Black 48x38x26T
Sele
Syncros

Şehir hayatının kalabalığına ve araba gürültüsüne son vermek istiyorsanız bisiklet merakınızı yeniden canlandıracak Scott marka bisikletlere bakabilirsiniz. Erkekler için özel olarak üretilen şehir bisikleti serisi, güvenle ve keyifle bisiklet sürmenize imkan tanıyacaktır. Özellikle bisiklet merakınızı ilerletmek ve ileride kendinize yol bisikleti, yarış bisikleti almak istiyorsanız bu modellere geçmeden önce Scott markasının şehir bisikletini denemeli ve alışkanlık kazanmalısınız. sub sport 20 men şehir/tur bisikleti modeli sayesinde siz de tabularınızı yıkacak ve gitmek istediğiniz yerlere bisikletinizle ulaşacaksınız.

Sub Sport 20 Men Özellikleri;

  • Medium şehir bisikletidir.
  • Erkekler için tasarlanmıştır ve ergonomik yapısı erkeklere özgüdür.
  • 28 jant ebadına sahiptir.
  • Paslanmayan ekipmanlarla üretilmiştir.

Şehirde gezintilere çıkmayı seviyorsanız bunu artık kendi bisikletinizle yapmak için yukarıda saydığımız özelliklere sahip bisikleti alabilirsiniz. Üstelik bunun için çok maliyet de gerekmez. Çünkü diğer bisiklet türlerine oranla şehir bisikletleri daha ortalama fiyatlara sahiptir. Çünkü çok yaygın olarak kullanılır ve diğer modelleri kullanabilmek için öncesinde bu modelle mutlaka alıştırma yapmak gerekir. Şehir ve tur bisikletleri orta kalınlıkta tekerleklere de sahiptir. Bu da hafif arazilerde de gidebileceği anlamına gelir.

Düz maşalı olan şehir bisikletleri, amortisörlü olan şehir bisikletlerine oranla daha çok tercih edilir. Sebebi de daha hafif olmasıdır. Zaten şehir koşullarında kullanacaksanız amortisör sadece fazladan ağırlık yapacak ve çok kullanışlı olmayacaktır. Ortalama 10 kilo ağırlığında olan bu şehir bisikletlerini hem kadınlar hem de erkekler kullanabilir. Çünkü çok sayıda modeli ve renk seçeneği vardır. Küçük turlar atmak ileride dağ ya da hız bisikleti almanız için size pratiklik kazandıracaktır. Ancak yola çıkmadan önce ekipmanlarınızın tam olduğundan emin olmanız gerekir.

Yalnızca erkekler için üretildiğini söyleyebileceğimiz bu model sayesinde şehirde kısa turlar atarak boş zamanlarınızı daha sağlıklı ve keyifli geçirebilirsiniz. Şehir/tur bisikleti sayesinde kondisyonunuzu da geri kazanmış olacak ve vücudunuzun daha çok hareket kazandığını göreceksiniz. Bu nedenle bir an önce internetten şehir bisikleti satın alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Scott Sub Sport 20 Men
Değerlendirmeniz
To Top